2023’te Gelecek Tüm Animeler – Çok Beklenen Animeler!

Sıradaki içerik:

2023’te Gelecek Tüm Animeler – Çok Beklenen Animeler!

e
sv

Arifureta – From Commonplace to World’s Strongest 3. Sezon Onaylandı!

55 okunma — 12 Eylül 2022 20:55
Arifureta - From Commonplace to World's Strongest 3. Sezon Onaylandı!

Ryo Shirakome‘nin Arifureta – From Commonplace to World’s Strongest’in (Arifureta Shokugyō de Sekai Saikyō) hafif roman (light novel) serisinin en yeni orijinal video animesi için ön gösterim (cts günü), animenin 3. sezonunu geleceği ile ilgili yeşil ışığı yaktı.

Arifureta - From Commonplace to World's Strongest 3. Sezon Onaylandı!

Arifureta – From Commonplace to World’s Strongest 3. Sezon Hakkında Bilgi

Animenin ilk sezonu 8 Temmuz 2019’da gösterime girdi. Funimation, diziyi altyazılı olarak yayınladı ve ayrıca 22 Temmuz 2019’da İngilizce bir dublajı yayınlamaya başlayacak. Funimation hikayeyi şöyle anlatıyor:

Hajime Nagumo ve lise sınıfı aniden kahramanlar olarak fantastik bir diyara çağrılır. Ancak sınıf arkadaşlarının çoğu güçlü istatistiklere ve yeteneklere sahipken, Hajime yok. Takdir edilmeyen ve hazırlıksız, canavarlarla dolu bir zindanın derinliklerine düşer, burada tek seçeneği açgözlülük ve fedakarlıktır. Bu vahşi dünyada başarılı olmak için uçurumu hoş karşılamaktan başka seçeneği kalmayacak.

İkinci sezonun prömiyeri 13 Ocak’ta yapılmıştı.

J-Novel Club, Shirakome‘un prequel spinoff roman serisi olan Arifureta Zero‘yu yayınlıyor. Seven Seas, ana dizinin manga uyarlamasını İngilizce olarak basıyor ve ayrıca Arifureta – From Commonplace to World’s Strongest: Zero ve Arifureta: I Love Isekai (Arifureta Nichijou de Sekaisaikyou) spinoff mangasını da lisanslıyor.

İLGİLİ İÇERİKLER  Shinobi no Ittoki Animesi Çok Yakında Geliyor!

Shirakome, roman serisini Haziran 2015‘te Japonya’da OVERLAP Bunko etiketi altında, Takayaki‘nin çizimleriyle, başlangıçta kullanıcı gönderme sitesi Shōsetsu ni Narō‘da sunduktan sonra başlattı.

Kaynak: Comic Natalie

Ayrıca yeni açılan ansiklopedi bölümümüze bakabilirsiniz: Tıkla ve Ansiklopedi’ye git!

  • Dısqus Yorumlar