Bloodline: The Last Royal Vampire Mobil Oyunu Attack on Titan Crossover İle Başlayacak!

Sıradaki içerik:

Bloodline: The Last Royal Vampire Mobil Oyunu Attack on Titan Crossover İle Başlayacak!

e
sv

Arifureta Shokugyō de Sekai Saikyō Animesinden Yeni OVA!

200 okunma — 04 Haziran 2022 19:17
Arifureta Shokugyō de Sekai Saikyō Animesinden Yeni OVA

Ryo Shirakome’nin Arifureta – From Commonplace to World’s Strongest (Arifureta Shokugyō de Sekai Saikyō) hafif roman serisinin animesinin resmi web sitesi, yeni orijinal video anime (OVA) için Cuma günü başlık, görsel ve kısa bir video yayınladı. franchise. Yeni OVA, Maboroshi no Bōken to Kiseki no Kaikō (Illusionary Adventure and the Miraculous Encounter) başlığını taşıyor.

Arifureta - From Commonplace to World's Strongest Animesinden Yeni OVA!Hikayede, Melusine’nin Batık Harabelerini ele geçirdikten sonra Hajime, yolculuğuna devam etmenin onu Myu’dan ayıracağından endişeleniyor. Grup, “Erisen’in Yedi Büyük Efsanesi”ni araştırırken şehrin harap olduğu bir dünyaya sürüklenir ve Myu ortalıkta görünmez. Onu ararken, Hajime mucizevi bir karşılaşma yaşar.

Satoshi Hino, oyuncu kadrosuna Naiz Gruen olarak katıldı. 40 dakikalık OVA, 25 Eylül’de 13. hafif roman cildinin sınırlı sayıdaki versiyonuyla Blu-ray Disc’te gönderilecek. 10 Eylül’de Tokyo’da gelişmiş bir gösterim yapılacak.

İkinci anime sezonu 13 Ocak’ta AT-X kanalında yayınlandı ve 12 bölüm olarak yayınlandı. Funimation, diziyi Japonya’da yayınlandığı gibi yayınladı ve ayrıca bir İngilizce dublajı da yayınladı.

Yeni sezonda yeni bir yönetmen ve yeni bir stüdyo yer aldı. Akira Iwanaga (Tegami Bachi: Letter Bee, The Morose Mononokean) animeyi asread (WHITE FOX ile ilk sezonu canlandıran) ve Studio Mother’da yönetti. Shoichi Sato, dizi senaryolarını denetlemek ve yazmak için geri döndü. Chika Kojima yine karakter tasarımcısı ve baş animasyon yönetmeni olarak görev yaptı. Ryo Takahashi müziği bestelemek için geri döndü.

İLGİLİ İÇERİKLER  ONE PİECE Yine MÜKEMMELLİĞE İmza Atıyor! One Piece Film: RED

Animenin ilk sezonu Temmuz 2019’da gösterime girdi ve 13 bölüm olarak yayınlandı. Funimation, diziyi altyazılı ve İngilizce dublajlı olarak yayınladı.

Kaynak: Arifureta animesinin websitesi , MyAnimeList & ANN

  • Dısqus Yorumlar