İblis Avcısı Olabilecek 10 Attack on Titan Karakteri!

Sıradaki içerik:

İblis Avcısı Olabilecek 10 Attack on Titan Karakteri!

e
sv

Black Summoner Anime Prömiyeri 9 Temmuz’da!

254 okunma — 10 Haziran 2022 20:16
Black Summoner Anime Türkçe

Black Summoner Anime Prömiyeri 9 Temmuz'da!Doufu Mayoi ve Kurogin’in Black Summoner (Kuro no Shōkanshi) light novel serisinin televizyon animesinin resmi Twitter hesabı Perşembe günü, animenin 9 Temmuz’da Tokyo MX’de saat 22:00’de prömiyerini yapacağını duyurdu.

J-Novel Club hem romanları hem de manga uyarlamasını lisansladı ve her ikisini de dijital olarak İngilizce olarak yayınlıyor. Şirket hikayeyi şöyle anlatıyor:

  • Geçmiş yaşamına dair hiçbir hatırası olmayan, garip ve yeni bir yerde uyanan Kelvin, son göçü sırasında güçlü yeni yetenekler karşılığında bu hatıraları takas ettiğini öğrenir. Bir Oyuncu olarak yepyeni bir dünyaya doğru yola çıkıyor – ilk Takipçisi onu buraya getiren tanrıça! — Kelvin yeni hayatına bir maceracı olarak başlar ve bir savaş bağımlısı olarak gizli eğilimini keşfetmesi çok uzun sürmez. Kadim Kötü Ruhlar Kalesi’nin Kara Şövalyesinden, Bilge’nin Gizli Mağarası’ndaki iblise kadar, birbiri ardına zorlu düşmanlara karşı mücadelenin tadını çıkarıyor. Bu OP maceraperestine canlandırıcı ve destansı bir destanda, o ve müttefikleri tarihin yıllıklarına girerken katılın!

Yoshimasa Hiraike (Wotakoi: Love is Hard for Otaku, Sketchbook ~full color’S~, AKB0048) animeyi Satelight’ta yönetiyor ve aynı zamanda dizinin senaryolarını da yönetiyor. Miwa Oshima (Ao-chan Can’t Study!, My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!) animasyon için karakterleri tasarlıyor. Satoshi Motoyama ses yönetmeni ve MICHIRU ve Yuri Miyazono müziği besteliyor.

İLGİLİ İÇERİKLER  The Case Study of Vanitas Fanları 2. Sezondan Ne Bekliyor?

Mayoi, orijinal hikayeyi Shōsetsuka ni Narō web sitesinde Ekim 2014’te serileştirmeye başladı ve halen devam ediyor. Gin Ammo, Ocak 2018’de Overlap’ın Comic Gardo web sitesinde romanların manga uyarlamasını başlattı.

Kaynak: Black Summoner animesinin “Resmi Twitter Hesabı

  • Dısqus Yorumlar