içinde , , , , ,

Bleach: Thousand-Year Blood War Animesinin Part 2’si 30 Eylül’de 1 Saatlik Özel Bölümle Sona Eriyor!

Bleach: Thousand-Year Blood War Animesinin Part 2'si 30 Eylül'de 1 Saatlik Özel Bölümle Sona Eriyor!

Bleach: Thousand-Year Blood War animesi ekibi cumartesi günü, animenin 2. Part’ı olan: The Separation‘ın 30 Eylül’de bir saatlik özel bir bölümle sona ereceğini doğruladı. Özel bölüm 25 ve 26. bölümlerden oluşacak. Ekip ayrıca, daha önce açıklanan beşinci anahtar görselle bir kolaj oluşturan animenin altıncı anahtar görselini de tanıttı.

Bleach: Thousand-Year Blood War Animesinin Part 2'si 30 Eylül'de 1 Saatlik Özel Bölümle Sona Eriyor!
© 久保帯人/集英社・テレビ東京・dentsu・ぴえろ

Ayrıca, Part 2: The Separation’ın ilk yarısının bir derlemesi olan “The Blood Warfare, Separation [Interlude]” 2 Eylül’de yayınlanacak.

Bleach: Thousand-Year Blood War Animesinin Part 2'si 30 Eylül'de 1 Saatlik Özel Bölümle Sona Eriyor!
© 久保帯人/集英社・テレビ東京・dentsu・ぴえろ

Anime, 8 Temmuz’da saat 11:00’de (10:00 EDT) Japonya’da TV Tokyo ve bağlı kuruluşlarında (ve diğer yerlerde) ikinci kurları (yılın çeyreği) için geri döndü. İkinci bölümün prömiyeri Amerika Birleşik Devletleri‘nde Hulu‘da, Latin Amerika‘da Star+‘da ve uluslararası olarak belirli diğer ülkelerde Disney+‘da 8 Temmuz’da saat 10:30’da (EDT) yapıldı. Anime: İngilizce, Latin Amerika İspanyolcası, Brezilya Portekizcesi, Fransızca, Almanca ve İtalyanca altyazılarla sunuluyor.

Yeni oyuncular şunlardır:

  • Liltotto rolünde Aoi Yūki
  • Gerald rolünde Tsuyoshi Koyama
  • Nianzol rolünde Sōichiro Hoshi
  • Giselle rolünde Nao Tōyama

Üç üyeli rock grubu w.o.d. açılış tema şarkısı “STARS“ı seslendiriyor. Müzik sanatçısı Yoh Kamiyama (Drifting Dragons, Horimiya) bitiş teması olarak “Endroll” şarkısına katkıda bulunuyor.

Bleach: Thousand-Year Blood War Animesinin Part 2'si 30 Eylül'de 1 Saatlik Özel Bölümle Sona Eriyor!Japonya‘da 10 Ekim’de TV Tokyo ve iştiraklerinde prömiyeri yapılan dizi, Japonya‘da Hulu ve Disney+ dahil 20’den fazla hizmette yayınlanıyor. Viz Media, animeyi 10 Ekim’de ABD‘de Hulu‘da yayınlamaya başladı. Animenin İngilizce dublajının prömiyeri 4 Kasım’da Hulu‘da yapıldı. Viz Media, animenin Kuzey Amerika prömiyerini 8 Ekim’de New York Comic Con‘da gerçekleştirdi. Anime uluslararası olarak Disney+‘da yayınlanıyor ve Ani-One Asia seriyi birçok Asya ülkesinde yayınlıyor.

İLGİLİ İÇERİKLER  Nanji Nanpun Chikyū ga Nankai Mawattara Mangası Sona Eriyor!

Animenin ilk kurları Aralık ayında animenin 12. ve 13. bölümlerini birleştiren bir saatlik özel bir bölümle sona erdi. Anime, aralarında aralar verilerek dört kur boyunca devam edecek.

Anime, orijinal manganın sonuna kadar geri kalanını kapsar. The Thousand Year Blood War arc’ı manganın son arc’ıdır ve 55-74. ciltleri kapsar.

Tomohisa Taguchi (Twin Star Exorcists, Kino’s Journey – The Beautiful World, Akudama Drive), Studio Pierrot‘ta animeyi yönetmek üzere Noriyuki Abe‘nin yerini alıyor. Masashi Kudo karakter tasarımcısı olarak geri dönüyor ve Shiro SAGISU müzik bestelemeye geri dönüyor.

Dizinin Japon geri dönen oyuncu kadrosu, animede yer almayan ancak Bleach‘teki rollerini yeniden canlandıran oyuncuları da içeriyor: Brave Souls oyunundaki rollerini yeniden canlandırıyorlar.

Kaynak: Comic Natalie

Ne düşünüyorsun?

Yazar Rapture

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

After-School Hanako-kun Spinoff Mangası Ekim Ayında Kısa TV Animesi Oluyor!

Nanji Nanpun Chikyū ga Nankai Mawattara Mangası Sona Eriyor!

Nanji Nanpun Chikyū ga Nankai Mawattara Mangası Sona Eriyor!