içinde , ,

Blue Lock 226. Bölüm Spoilerları: Snuffy’nin Taktiklerini Reddeden Barou’nun Egosu Yeniden Su Yüzüne Çıkıyor!

Blue Lock 226. Bölüm Spoilerları: Snuffy'nin Taktiklerini Reddeden Barou'nun Egosu Yeniden Su Yüzüne Çıkıyor!

Blue Lock 226. bölüm için spoiler verenler ile hayranlar, usta forvet Marc Snuffy‘nin Yukimiya‘dan Isagi‘ye bir pası yakalamayı başardığı sırada Ubers‘in başka bir karşı saldırıya başladığına tanık oldu. Ancak, takımın ası artık usta forvetin planını takip etmek istemediğinden, her şey Snuffy‘nin beklediği gibi gitmedi.

Bir önceki bölümde Gagamaru, Barou‘nun şutunu durdurdu ve ardından topu Isagi‘ye atarak Bastard Munchen‘in karşı ataklarını başlattı. Isagi‘ye Yukimiya ve Noa katıldı. Ancak, Noa‘ya; Aiku tarafından faul yapıldıktan kısa bir süre sonra Isagi ve Yukimiya, saldırıya kendi başlarına devam etmek zorunda kaldı. Ne yazık ki, aynı dalga boyunda olmadıkları göz önüne alındığında, Snuffy topu onlardan çalmayı başardı.

NOT: Bu makale Blue Lock Mangası hakkında spoiler içerir!

Blue Lock Bölüm 226 Spoiler: Barou, Ubers İçinde Bir Düzensizliğe Dönüşüyor

Blue Lock 226. bölüm spoilerlarına göre, gelecek bölümün başlığı “Retirement Notice (Emeklilik Bildirimi)” olacak. Snuffy‘nin birinci sınıf beyni Yukimiya‘nın yaptığı küçük hatayı fark etmeyi başardığı için bölüm önceki bölümden devam edecek. Topu çaldıktan sonra, Ubers‘in yeni karşı atağı başlayacak.

Blue Lock 226. bölüm spoiler’ları daha sonra Isagi‘nin uzun monologuna odaklandı. Saldırı modeli mükemmel olmasına rağmen bazı küçük yanlış iletişim nedeniyle başarısız olduğu için hüsrana uğradı. Ancak Isagi, yetkin bir forvet olsaydı aldığı pastan golü atabilmesi gerektiğine inandığı için Yukimiya Kenyu‘yu suçlamadı.

İLGİLİ İÇERİKLER  Nanji Nanpun Chikyū ga Nankai Mawattara Mangası Sona Eriyor!

Blue Lock Isagi

Ubers‘in gelen saldırısıyla Isagi‘nin son saldırısını düşünmek için fazla zamanı olmadı ve onları durdurmak için hemen savunmaya geçti. Bununla birlikte, daha fazla oyuncu ön cepheyi oldukça kalabalık hale getirerek öne geçtiğinden, Ubers tam kontrolde görünüyordu. Artan kalabalık, Barou‘nun şutunun nereden gelebileceğini göremeyen Gagamaru‘nun kafasını karıştırdı.

Ancak Isagi‘nin topa geri döndüğünü düşünürsek, Barou‘nun pozisyonunu ve topa ne zaman şut atabileceğini görebiliyordu. Böylece metavizyonunu tam olarak kullanmaya çalıştı ve her oyuncunun pozisyonunu fark etti. Isagi, Barou‘nun davranışı karşısında hayal kırıklığına uğradı. Ubers‘in taktiklerinin tüm takımın kazanmasına yardımcı olmak için yaratıldığını anlasa da, biri tarafından evcilleştirilmek Barou‘ya göre değildi. Böylece Barou‘nun sıkıcı, egoist bir forvet haline geldiğini düşündü.

Blue Lock Barou

Barou, Don Lorenzo‘dan son topu aldığında herkes onun şut atmasını bekliyordu. Ancak Isagi onu durduracak pozisyona geldiğinde Barou şut atmaktan kaçındı. Barou, Ubers‘in düzenini bozduğu için herkes şok olurken, kendisi Snuffy‘ye döndü. Bastard Munchen tarafından dört kez durdurulduktan sonra, Barou utandı.

Usta forvet ona daha önce Barou‘nun Snuffy‘nin taktiklerini takip ederse nasıl kral olacağını anlatmıştı. Ancak, belli ki, usta forvetin taktikleri defalarca başarısız oldu. Bu nedenle Barou, Ubers‘in liderliğinden ve en iyi forvet oyuncusu olarak oynadığı önemli rolden istifa etmeye karar verdi. Aynı şekilde Barou, Ubers ekibi içinde bir düzensizlik haline geldi.

İLGİLİ İÇERİKLER  Hikaru in the Light!'tan Mai Matsuda, 1 Ağustos'ta Yeni Manga'yı Yayımlıyor!

Blue Lock 226. Bölüm Spoilerları Hakkında Son Düşünceler

Blue Lock 226. bölüm spoilerları, Shoei Barou‘nun Bastard Munchen oyuncuları tarafından defalarca durdurulduğu için Marc Snuffy‘nin taktiklerini nihayet reddettiğini gördü. Böylece hayranlar, bir sonraki bölümde Barou‘nun kendi oyun tarzıyla oynadığını görebilecek. Bu ani değişiklikle Bastard Munchen, Ubers‘e uyum sağlamakta zorlanabilir.

Ne düşünüyorsun?

Yazar Rapture

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Saga Of Tanya The Evil 2. Sezon Yayımlanma Tarihi!

Saga Of Tanya The Evil 2. Sezon Yayımlanma Tarihi!

Kaname Tosen Bleach TYBW Part 2'de Geri mi Dönüyor?

Kaname Tosen Bleach TYBW Part 2’de Geri mi Dönüyor?