My Stepmom’s Daughter Is My Ex Fragmanı Yayımlandı!

Sıradaki içerik:

My Stepmom’s Daughter Is My Ex Fragmanı Yayımlandı!

e
sv

Bubble Animesinin Fragmanı ve Yayımlanma Tarihi Paylaşıldı!

324 okunma — 05 Mart 2022 00:12
Bubble Animesinin Fragmanı ve Yayımlanma Tarihi Paylaşıldı!

Bubble Animesinden Yeni Fragman!

Yerçekiminin kırıldığı bir Tokyo’da bir erkek ve bir kız birbirine çekilir… Ne kadar tuhaf değil mi? Tuhaflıkların yer aldığı yeni bir anime (ONA) ile daha sizlerleyiz… Serinin yayımlanma tarihi ve hikayesi için aşağıya kaydırabilirsiniz!

BUNA DA GÖZ ATIN!: My Stepmom’s Daughter Is My Ex Fragmanı Yayımlandı!

Bubble Animesinin Hikâyesi:

Hikâye, yerçekimi yasalarını çiğneyen baloncukların dünyanın üzerine hızla yağmasının ardından Tokyo‘da geçiyor. Dış (öteki) dünyadan kopuk olan Tokyo, ailelerini kaybetmiş bir grup ergen için bir oyun alanı haline geldi ve binadan binaya atlayan parkur ekiplerinin savaşları için bir savaş alanı görevi gördü. Tehlikeli oyun stiliyle tanınan genç bir “as” olan Hibiki, bir gün pervasız bir hamle yapar ve yerçekimini büken denize düşer. Hayatı, gizemli güçlere sahip bir kız olan Uta tarafından kurtarılır. Bu ikili, daha sonra yalnızca kendilerinin duyabileceği eşsiz bir ses duyar. Uta neden Hibiki‘den önce ortaya çıktı? Karşılaşmaları, dünyayı değiştirecek bir vahiy ile sonuçlanır. Buraya tıklayarak veya aşağıdaki videoyu izleyerek fragmana ulaşabilirsiniz:

İLGİLİ İÇERİKLER  Jujutsu Kaisen 0 Dünya Çapında Tüm Zamanların En Büyük 7. Anime Filmi Oldu!

Bubble Animesinin Yayımlanma Tarihi:

Yönetmenliğini Tetsuro Araki’nin üstlendiği ve Gen Urobuchi tarafından yazılan ve Wit Stüdyo tarafından canlandırılan Bubble animesi (ONA), 28 Nisan Perşembe gününden itibaren tüm ülkelerde yayımlanacak ve 1 saat 40 dakika sürecek!

  • Dısqus Yorumlar