Tokyo Revengers Keisuke ve Chifuyu Hakkında Spinoff Manga Alıyor!

Sıradaki içerik:

Tokyo Revengers Keisuke ve Chifuyu Hakkında Spinoff Manga Alıyor!

e
sv

Chainsaw Man Manga 2. Part Duyuruldu!

279 okunma — 21 Haziran 2022 00:11
Chainsaw Man Part 2 onaylandı!

Chainsaw Man Mangası'nın 2. Part'ı 13 Temmuz'da Shonen Jump+'da Yayınlanacak!Chainsaw Man’dan Yeni Part!

Shueisha’nın Shonen Jump+ hizmetinin resmi Twitter hesabı Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Tatsuki Fujimoto’nun Chainsaw Man mangasının ikinci bölümünün 13 Temmuz’da başlayacağını duyurdu. Shonen Jump+’nın baş editör yardımcısı Yūta Momiyama, Twitter’da manganın MANGA Plus’ta seri hale getirilmeye devam edeceğini söyledi. ve İngilizce, İspanyolca, Tayca, Fransızca ve Portekizce olarak sunulacak.

Manganın resmi Twitter hesabı Pazartesi günü ayrıca Fujimoto’nun 4 Temmuz’da Shonen Jump+’da sanatçı Oto Tōda (Eti Soymak için) ile “Futsū ni Kiitekure” (Beni Normal Olarak Dinle) başlıklı kısa bir tek çekim yayınlayacağını açıkladı. Fujimoto orijinal çalışma ile kredilendirilir.

Fujimoto’nun 200 sayfalık tek seferlik mangası Goodbye, Eri de 4 Temmuz’da kitap halinde yayınlanacak.

Fujimoto (Fire Punch), Chainsaw Man mangasını Aralık 2018’de Weekly Shonen Jump’da piyasaya sürdü ve Aralık 2020’de “ilk bölümü” olan “Kōan” (Kamu Güvenliği) yayını sonlandırdı. Manga, ikinci bölümle Shonen Jump+’a taşınıyor. , “Gakkō-hen” (Okul Arc) başlıklı.

Manga, 2019 13. Manga Taisho Ödülleri’ne aday gösterildi ve Kono Manga ga Sugoi’de 4. sırada yer aldı! 2020 (Bu Manga Harika!) Erkek Okurlar için Rehberin En İyi Mangası. Manga, Ocak 2021’deki 66. Shogakukan Manga Ödülleri’nde En İyi Shōnen Manga kategorisini kazandı. Ayrıca manga, Kono Manga ga Sugoi! Erkek okuyucular için 2021 listesi. Manga geçen Ekim ayında The Harvey Awards’da En İyi Manga ödülünü kazandı ve bu yıl Eisner Ödülü’ne aday gösterildi.

İLGİLİ İÇERİKLER  Kakegurui'nin Yapımcısı Homura Kawamoto'dan Yeni Manga: Bakumatsu Tobaku Barbaroi!

Viz Media, mangayı aynı anda dijital olarak yayınlıyor ve ayrıca mangayı basılı olarak da yayınlıyor. Shueisha’nın MANGA Plus hizmeti de mangayı dijital olarak İngilizce olarak yayınlıyor.

Manga, stüdyo MAPPA’da (Jujutsu Kaisen, Dorohedoro, Attack on Titan The Final Season) bir televizyon anime uyarlaması alıyor. Ryu Nakayama animeyi yönetiyor.

Kaynaklar: Shonen Jump+‘un Twitter hesabı, Yūta Momiyama‘nın Twitter hesabı

  • Dısqus Yorumlar