I’m the Villainess So I’m Taming the Final Boss Animesi Yeni Fragman Yayınladı!

Sıradaki içerik:

I’m the Villainess So I’m Taming the Final Boss Animesi Yeni Fragman Yayınladı!

e
sv

Chainsaw Man Yeni Resim ve Oyuncu Haberi!

172 okunma — 31 Temmuz 2022 20:52
Chainsaw Man Yeni Resim ve Oyuncu Haberi!

Chainsaw Man Yeni Resim ve Oyuncu Haberi adlı makalemize hoşgeldiniz. Korku animesi olan Chainsaw Man yeni bir önemli görseli ortaya çıkardı. Bu görselden ve yapılacak olan canlı yayından anladığımız kadarıyla: Chainsaw Man çok yakında yayınlanacak!

Chainsaw Man Yeni Resim ve Oyuncu Haberi!

Ayrıca ana kadronun 5 Ağustos 2022’de (JST) 8:00 – 21:00 saatleri arasında canlı yayınlanacak özel bir programda duyurulacağı da açıklandı. Oyunculara ek olarak, orijinal manganın editörü Shihei Lin ve MAPPA yapımcısı Keisuke Seshita programda yer alacak. Canlı yayın, Abema ve Niconico Live‘a ek olarak MAPPA’nın YouTube kanalında da sunulacak.

Crunchyroll anime’nin konusunu şöyle anlatıyor:

Denji, Pochita adında bir Elektrikli Testere Şeytanı ile yaşayan genç bir çocuktur. Babasının geride bıraktığı borç nedeniyle, Pochita ile şeytan cesetleri toplayarak borcunu öderken, dibe vuran bir hayat yaşıyor. Bir gün Denji ihanete uğrar ve öldürülür. Bilinci azaldıkça, Pochita ile bir sözleşme yapar ve şeytan kalbi olan bir adam olan “Testere Adam” olarak canlanır.

Manga ilk olarak 2018’den 2020’ye kadar serileştirildi. Ayrıca 2. Bölümü de Temmuz 2022’de çıkıyor. Fujimoto‘nun diğer son projeleri arasında; Look Back, Goodbye, Eri ve Futsu ni Kiitekure yer alıyor.

İLGİLİ İÇERİKLER  The Ice Guy and His Cool Female Colleague Mangası Anime Oluyor!

Chainsaw Man Yayınlanma Tarihi 2022

Chainsaw Man, kesin olarak bu yıl yayınlanacak lâkin yapımcıları her hangi bir ay/gün vermiş değil. Umarız ki Temmuz – Ağustos ayları arasında çıkış yapacak. Bir diğer ihtimal ile Eylül – Ekim arası çıkış yapacağını tahmin ediyoruz.

Ayrıca yeni açılan ansiklopedi bölümümüze bakabilirsiniz: Tıkla ve Ansiklopedi’ye git!

  • Dısqus Yorumlar