Spy x Family Animesi Ekim’de Devam Edecek!

Sıradaki içerik:

Spy x Family Animesi Ekim’de Devam Edecek!

e
sv

Classroom of the Elite 2. Sezon 4 Temmuz’da Yayında!

303 okunma — 26 Haziran 2022 21:48
Classroom of the Elite 2. Sezon 4 Temmuz'da Yayında!

Classroom of the Elite 2. Sezon 4 Temmuz'da Yayında!Muse Asia, cumartesi günü Facebook’ta Syougo Kinugasa’nın Classroom of the Elite (Yōkoso Jitsuryoku Shijō Shugi no Kyōshitsu e) hafif roman serisinin televizyon animesinin ikinci sezonunun YouTube’da yayınlanacağını duyurdu. Anime, 4 Temmuz’da saat 20:00’de yayınlanmaya başlayacak.

Anime, Hindistan’ın yanı sıra Bangladeş, Butan, Nepal, Pakistan, Filipinler ve Vietnam’da yayınlanacak. Ayrıca Brunei, Kamboçya, Endonezya, Laos, Malezya, Myanmar (Burma), Singapur ve Tayland’da da yayınlanacak ve her bölümün prömiyerinden 24 saat sonra izlenebilecek.

Classroom of the Elite 2. Sezon Kadro

İlk sezonun yönetmenleri Seiji Kishi ve Hiroyuki Hashimoto baş yönetmenler olarak geri dönüyor ve Yoshihito Nishōji (ilk sezonun açılış sekansı, Maji de Otaku na English! Ribbon-chan: Eigo de Tatakau Mahō Shōjo, Seven Senses of the Re’Union) başrolde. Lerche’de kredili direktör. Hayato Kazano (ilk sezonun bölüm senaryoları, Killing Bites, Rumble Garanndoll) şimdi dizi senaryolarını yönetiyor ve Kazuaki Morita karakterleri tasarlamaya geri döndü. Masaru Yokoyama şimdi müziği besteliyor, buna Kana Hashiguchi (A3! Sezon Sonbahar ve Kış, A3! Sezon İlkbahar ve Yaz, Kara Tilki) eşlik ediyor. Şarkıcı ZAQ, yeni açılış şarkısı “Dance in the Game”i seslendirmek için ilk sezondan dönüyor. Mai Fuchigami yeni kapanış tema şarkısı “Hito Jibai”yi söylüyor.

İLGİLİ İÇERİKLER  My Stepmom's Daughter Is My Ex Fragmanı Yayımlandı!

İlk sezonun prömiyeri Temmuz 2017’de yapıldı. Muse Asia, YouTube’da ilk sezonu yayınlıyor. Anime ayrıca 2023’te üçüncü sezona kavuşuyor. İkinci ve üçüncü sezonlar, orijinal hikayenin tam birinci sınıf öğrenci hikayesini uyarlayacak.

Kadokawa, orijinal hafif roman serisinin ilk cildini Mayıs 2015’te yayınladı. Seven Seas, roman serisini ve manga uyarlamasını İngilizce olarak yayınlıyor. The Classroom of the Elite: Year 2 (Yōkoso Jitsuryoku Shijō Shugi no Kyōshitsu e: 2-nen Sei Hen) hafif romanlar, ana hafif roman serisinin devamı niteliğindedir. Yeni ikinci yıl serisinin ilk roman cildi Ocak 2020’de serinin 15. genel kitabı olarak Japonya’da çıktı (dizinin ikinci yıl yayının başlangıcından önce üç “arada” kısa öykü antolojisi cildi var). Seven Seas ayrıca devam romanlarını İngilizce olarak da yayınlıyor.

Kaynak: Muse Asia‘nın Facebook sayfası

Ayrıca yeni açılan ansiklopedi bölümümüze bakabilirsiniz: Tıkla ve Ansiklopedi’ye git!

  • Dısqus Yorumlar