Classroom of the Elite 2. Sezon 4 Temmuz’da Yayında!

Sıradaki içerik:

Classroom of the Elite 2. Sezon 4 Temmuz’da Yayında!

e
sv

Date a Live 5. Sezon Duyuruldu!

380 okunma — 27 Haziran 2022 23:10
Date a Live 5. Sezon Duyuruldu!

Date A Live IV animesinin 12. (son bölümü) cuma günü serinin Date A Live V adlı beşinci bir anime alacağını duyurdu. Orijinal illüstratör Tsunako duyuru için bir resim çizdi:

Date a Live 5. Sezon

Date a Live 5. SezonAnime, 8 Nisan’da AT-X kanalında prömiyer yaptı. Crunchyroll, seriyi yayınlandığı sırada yayınladı ve aynı zamanda bir İngilizce dublajı da yayınlıyor. Animenin ilk olarak Ekim ayında gösterime girmesi planlanıyordu, ancak daha sonra “çeşitli nedenlerden dolayı” bu yıla ertelendi.

Date a Live 5. Sezon Kadro

Jun Nakagawa (Date A Bullet, High School Fleet) animeyi Geek Toys’da (Date A Bullet, Plunderer) yönetti. Fumihiko Shimo (Talentless Nana, Myriad Colors Phantom World) dizinin senaryolarını yönetti, Naoto Nakamura (High School Fleet, The Price of Smiles) karakterleri tasarladı ve Go Sakabe müziği oluşturmak için önceki üç animeden döndü.

Miyu Tomita açılış tema şarkısı “OveR”ı, tatlı ARMS ise bitiş tema şarkısı “S.O.S.”‘u seslendiriyor.

Koushi Tachibana, orijinal hafif roman serisini Mart 2011’de Tsunako’nun çizimleriyle başlattı. Kadokawa’nın Fantasia Bunko baskısı Mart 2020’de 22. ve son cildi yayınladı. Yen Press romanları İngilizce olarak yayınlıyor.

İLGİLİ İÇERİKLER  Technoroid Overmind Animesi COVID-19 Nedeniyle Ertelendi!

Kaynak: Basın Bülteni & MyAnimeList

Ayrıca yeni açılan ansiklopedi bölümümüze bakabilirsiniz: Tıkla ve Ansiklopedi’ye git!

  • Dısqus Yorumlar