Harem Camp! Animesi 2022 Ekim Ayında Geliyor!

Sıradaki içerik:

Harem Camp! Animesi 2022 Ekim Ayında Geliyor!

e
sv

Edens Zero 2. Sezon 2023’te Yayınlanacak!

136 okunma — 17 Ağustos 2022 12:16
Edens Zero 2. Sezon 2023'te Yayınlanacak!

Edens Zero serisinin resmi twitter hesabı, çarşamba günü Edens Zero 2. Sezon‘un 2023‘te prömiyer yapacağını açıkladı. Duyuru ayrıca ikinci sezon için bir teaser görseli de açıkladı.

Edens Zero 2. Sezon 2023'te Yayınlanacak!

Edens Zero 2. Sezon 2023'te Yayınlanacak!İlk sezon Japonya’da Nisan 2021’de gösterime girdi ve 25 bölüm olarak yayınlandı. Gösteri, Ağustos 2021’de Japonya dışında Netflix‘te yayınlanmaya başladı.

Shinji Ishihara (Fairy Tail, Log Horizon) J.C. Staff’daki animenin baş yönetmeniydi ve Yushi Suzuki (Fairy Tail 3. sezon bölüm yönetmeni) animeyi yönetti. Suzuki, 9 Eylül 2021’de vefat etti. Mitsutaka Hirota (Zoids Wild, Rent-A-Girlfriend) dizinin senaryolarını yönetti, yazdı. Yurika Sako ise (Food Wars! The Third Plate için anahtar animasyon) karakterleri tasarladı.

Hiro Mashima, (Fairy Tail, Rave Master) mangayı Haziran 2018’de Weekly Shōnen Magazine‘de yayınladı. Kodansha Comics, mangayı hem dijital hem de basılı olarak ayrıyeten İngilizce olarak yayınlıyor.

Edens Zero 2. Sezon Özet:

Terk edilmiş bir eğlence parkı olan Granbell Kingdom'da Shiki, tüm hayatını makineler arasında geçirdi. Ancak bir gün, Rebecca ve kedi arkadaşı Happy, parkın ön kapılarında belirir. Bu yeni gelenler, bunun Granbell'in yüz yıldır ilk insan teması olduğunu bilmiyorlar! Shiki yeni arkadaşlar edinme yolunda tökezlerken, eski komşuları bir robo isyanı için bir fırsat yakalar…Ve eski vatanı çok tehlikeli hale geldiğinde, Shiki uzay gemilerinde Rebecca ve Happy'e katılmalı ve sınırsız kozmosa kaçmalıdır.

İLGİLİ İÇERİKLER  Yuusha Yamemasu OVA Bölümleri Geliyor!

Edens Zero mangası ayrıca konsollar için bir 3D aksiyon RPG‘sine ve mobil cihazlar için de bir RPG‘ye ilham veriyor. Konami, oyunları geliştiriyor ve güncelliyor.

Kaynak: Edens Zero franchise’in twitter hesabıComic Natalie

Ayrıca yeni açılan ansiklopedi bölümümüze bakabilirsiniz: Tıkla ve Ansiklopedi’ye git!

  • Dısqus Yorumlar