My Hero Academia 6. Sezon 2 ve 3. Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Sıradaki içerik:

My Hero Academia 6. Sezon 2 ve 3. Tanıtım Videosu Yayınlandı!

e
sv

Estab-Life: Revengers’ Road Anime Filmi 2023’te Geliyor!

210 okunma — 22 Haziran 2022 18:24
Estab-Life: Revengers' Road Anime Filmi 2023'te Geliyor!

Goro Taniguchi’nin Estab-Life: Great Escape orijinal anime projesi için özel bir program, Çarşamba günü, projenin anime filmi Estab-Life: Revengers’ Road’un 2023’te piyasaya çıkacağını açıkladı. Program, filmin ana konusunu vurgulayan bir video yayınladı.

Taniguchi, orijinal konsepti tasarlamanın yanı sıra Estab-Life: Revengers’ Road’u bizzat yönetiyor ve yazıyor. SSF yine orijinal hikayeyle anılıyor ve Polygon Pictures animasyonu üretiyor. Ayrıca şovun son bölümü, çarşamba günü televizyonda ilk kez sahneye çıkıyor.

Estab-Life: Revengers' Road Anime Filmi 2023'te Geliyor!Gösterinin ilk dört bölümü 1 Mart’ta Japonya’daki FOD hizmetinde yayınlanmaya başladı. 5-8. Bölümler 22 Mart’ta, 9-12. bölümler 12 Nisan’da başladı. Gösterinin ardından 6 Nisan’da + Fuji TV ve bağlı kuruluşlarındaki ultra anime programlama bloğu. Crunchyroll, animeyi Asya dışında yayınlıyor ve aynı zamanda bir İngilizce dublajı da yayınlıyor.

Anime Yıldızları:

  • Nigashiya lideri Equa rolünde Tomomi Mineuchi
  • Rie Takahashi, fevkalade atletik, hızlı ateş eden “silah büyücüsü” Feles rolünde
  • Maria Naganawa Martes, balçık-insan olarak
  • Alga, eski bir yapay zeka robotu sisli olarak Sho Hayami
  • Shinichiro Miki, Ulula rolünde, “wan”dan başka bir şey söylemeyen bir kurt adam (hav)
İLGİLİ İÇERİKLER  Konosuba 3. Sezon Doğrulandı ve Megumin'e Özel Yeni Seri!

Estab-Life: Revengers’ Road Anime Filmi Konusu:

Estab-Life: Revengers' Road Anime Filmi 2023'te Geliyor!Hikaye, dünya nüfusunun zirveye ulaştıktan sonra küçülmeye başladığı uzak bir gelecekte geçiyor. “Doğaüstü Yenileme Projesi”, Tokyo’yu yükselen duvarlarla, yapay zeka tarafından yönetilen, her biri kendi benzersiz genetiği değiştirilmiş popülasyonlara sahip birkaç Küme mahallesine bölüyor.

Çoğu insan, ötesindeki yaşamla mutlu bir şekilde ilgilenmeden hayatlarını kendi benzersiz Kümelerinde yaşar. Ancak, diğer Kümelere kaçmak isteyenler var. Nigashiya adlı bir kıyafet kaçmak isteyenlere yardım ediyor.

Taniguchi, Estab-Life: Great Escape televizyon animesinin orijinal konsepti ve yaratıcı denetimi için kredilendirildi ve SSF orijinal hikaye ile kredilendirildi. Hiroyuki Hashimoto (Is the order a tavşan?, Slow Start) animeyi Polygon Pictures’da yönetiyor ve Shoji Gatoh (Full Metal Panic!, Hyou-ka, Cop Craft) senaryoları yönetiyor ve yazıyor.

Yūsuke Kozaki (No More Heroes 2: Desperate Struggle, Fire Emblem Awakening, Bubuki Buranki) orijinal karakter tasarımlarını, INEI’den Kenichiro Tomiyasu (Harlock: Space Pirate, Human Lost, Night Head 2041, Resident Evil: Damnation) konsept sanatını hazırladı. . Yoshiaki Fujisawa (No Game, No Life Zero, A Place Beyond the Universe, Revue Starlight) müziği besteliyor. Slow Curve projeyi geliştirdi ve üretti.

İLGİLİ İÇERİKLER  Yuusha Yamemasu 2. Sezon Yayınlanma Tarihi!

Beş kişilik grup GOOD ON THE REEL, kapanış tema şarkısı “0”ı seslendiriyor.

Square Enix, Estab-Life: Unity Memories akıllı telefon oyununu geliştiriyor. Taniguchi, oyunun orijinal konsepti ve yaratıcı denetimi için tutuldu ve SSF de aynı şekilde orijinal hikayeyi yazıyor.

Kaynak: Comic Natalie

Ayrıca yeni açılan ansiklopedi bölümümüze bakabilirsiniz: Tıkla ve Ansiklopedi’ye git!

  • Dısqus Yorumlar