Edens Zero 2. Sezon 2023’te Yayınlanacak!

Sıradaki içerik:

Edens Zero 2. Sezon 2023’te Yayınlanacak!

e
sv

Farming Life in Another World Animesi Ocak 2023’te Prömiyer Yapacak!

119 okunma — 26 Ağustos 2022 18:11
Farming Life in Another World Animesi Ocak 2023'te Prömiyer Yapacak!

Kinosuke Naito‘nun Farming Life in Another World (Isekai Nonbiri Nōka) hafif roman (light novel) serisinin anime uyarlamasının resmi web sitesi ve twitter hesabı, anime uyarlamasının “Ocak 2023“‘te prömiyer yapacak bir televizyon animesi olacağını açıkladı. Dizi ayrıca bir teaser görseli de yayınladı:

Farming Life in Another World Anime

Farming Life in Another World Anime Kadrosu:

Zero-G‘de animeyi Ryōichi Kuraya (Tsugumomo) yönetiyor. Touko Machida (Lucky Star, Show By Rock!!) dizinin kompozisyon yazarı ve Yoshiko Saitо̄ (Assassins Pride) baş animasyon yönetmeni ve karakter tasarımcısı. Yasuharu Takanashi (Fairy Tail) ve Johannes Nilsson (Tsukimichi -Moonlit Fantasy-) animenin müziği olan Pony Canyon‘un yapımcılığını üstleniyor.

Farming Life in Another World AnimeOne Peace Books, Kasım 2020‘de Yasuyuki Tsurugi‘nin romanların manga uyarlamasını yayınlamaya başladı ve hikâyeyi şöyle anlatıyor:

Naito, hikâyeyi 2016 yılında devam etmekte olan Shōsetsuka ni Narō web sitesinde serileştirmeye başladı. Kadokawa, Ekim 2017‘de Yasumo‘nun (Banished From The Heroes’ Party) çizimleriyle romanları basmaya başladı ve 13. romanı 30 Ağustos‘ta yayınlayacak. Tsurugi, mangayı 2017‘de başlattı ve Kadokawa, 8 Nisan‘da dokuzuncu cildi yayınladı. Roman serisi, dolaşımda 2 milyon kopyaya sahiptir.

Yuji‘nin Isekai Nonbiri Nōka no Nichijō (The Everyday Farming Life in Another World) adlı dört panelli bir komedi spinoff mangası Kadokawa‘nın Dragon Age dergisinde 8 Temmuz‘da yayınlandı.

Kaynak: ANN & Farming Life in Another World Animesi’nin resmi twitter hesabı.

Ayrıca yeni açılan ansiklopedi bölümümüze bakabilirsiniz: Tıkla ve Ansiklopedi’ye git!

  • Dısqus Yorumlar