Jank Runk Family Mangası 3. Kısmı Bitirdi, 4. Kısmı Açıkladı!

Sıradaki içerik:

Jank Runk Family Mangası 3. Kısmı Bitirdi, 4. Kısmı Açıkladı!

e
sv

Granblue Fantasy Oyununda, Final Fantasy XI Crossover Etkinliği Başlatıldı!

161 okunma — 09 Mayıs 2022 23:51
Granblue Fantasy Oyununda, Final Fantasy XI Crossover Etkinliği Başlatıldı!

Granblue Fantasy mobil ve tarayıcı oyunu, CrossOver etkinliğini pazartesi günü Final Fantasy XI MMORPG ile başlattı. Etkinlik 21 Mayıs’a kadar sürecek. Bölüm 1 ve 3’ü tamamlayarak Prishe ve Bölüm 3 ve 4’ü tamamlayarak da Lilisette elde edebilirsiniz.  Ayrıca özel görevleri tamamlayarak Shantotto karakterini de çağırabilirsiniz.

Granblue Fantasy Oyununda, Final Fantasy XI Crossover Etkinliği Başlatıldı!

 

Granblue Fantasy‘nin diğer video oyunları ve animeleri ile uzun süreli işbirlikleri geçmişine rağmen, bu etkinlik oyunun Final Fantasy başlığıyla ilk kez ortak çalışmasıdır. Orijinal Final Fantasy XI MMORPG, 2002’de Japonya’da PlayStation 2 ve PC’de (Bilgisayar) piyasaya sürüldü. Oyun, 2004’te Kuzey Amerika’da piyasaya sürüldü ve bugün hala düzenli güncellemeler alıyor.

BUNA DA GÖZ ATIN!: Jank Runk Family Mangası 3. Kısmı Bitirdi, 4. Kısmı Açıkladı!

Cygames, 2014 yılında orijinal Granblue Fantasy akıllı telefon ve tarayıcı oyununu piyasaya sürdü ve oyun 23 milyondan fazla indirildi.

Granblue Fantasy Oyunu Hakkında Bilgiler

Cygames, PS4, JRPG Granblue Fantasy Relink ve Granblue Fantasy Versus dövüş oyunu için iki Granblue Fantasy oyunu üzerinde çalışıyor. Yine de, piyasaya sürülmeye hazırlanmak için, mobil platformlar için orijinal Granblue Fantasy oyunu olan halihazırda mevcut olan oyundaki IP’yi keşfetmek isteyebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER  Uta Macross Smartphone De Culture Oyunu 28 Haziran'da Kapatılıyor!

BUNA DA GÖZ ATIN!: Spriggan Animesinden Bo Brantz’ı Tetsu Inada Oynayacak!

Neyse ki, oyun tamamen İngilizce olarak yerelleştirilmiştir, bu nedenle oynamak oldukça kolaydır. Aslında batıda piyasaya sürülmediği için, kaydolmak ve gerçekten güzel bir başlangıç yapmak için için Japonca’da bazı çemberlerden ve birkaç menüden geçmeniz gerekiyor. Bu kılavuz, mobil platformlar (ve tarayıcılar) için şimdiye kadar piyasaya sürülen en iyi JRPG’lerden birinde yolunuza devam edebilmeniz için bu süreçte size yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Kaynak: Granblue Fantasy websitesi ve Otakomu & ANN

  • Dısqus Yorumlar