içinde ,

Gushing Over Magical Girls Anime’sinin Teaser Videosu, Ana Kadrosu ve Çalışanları Açıklandı!

Gushing Over Magical Girls

Kadokawa, çarşamba günü Akihiro Ononaka‘nın Gushing Over Magical Girls (Mahō Shōjo ni Akogarete) mangasının televizyon animesinin teaser tanıtım videosunu yayınlamaya başladı ve animenin ana oyuncu kadrosunu ve ekibini açıkladı:

 

Animenin ana oyuncu kadrosu şunları içerir:

Fūka Izumi, sihirli kızları seven ancak bir büyü yüzünden kötü bir sihirli kıza dönüşen baş kahraman Utena Hiiragi/Magia Baiser rolünde

Utena Hiiragi

Utena

Kaori Maeda, Utena‘nın sınıf arkadaşı ve Tres Magia sihirli kızlarından biri olan Haruka Hanabishi/Magia Magenta rolünde

Haruka Hanabishi

Haruka Hanabishi

Misato Fukuen, Utena‘ya büyü yapan maskot Venalita rolünde

Venalita

Tadato Suzuki (2019 Fruits Basket bölüm yönetmeni) ve Atsushi Ootsuki (Kanokon: The Girl Who Cried Fox, Motto To Love Ru) Asahi Production‘da animeyi yönetiyor. Noboru Kimura (Gundam Build Divers, Skate-Leading Stars) serinin senaryolarından sorumlu ve Yasuka Ōtaki (A Galaxy Next Door) karakterleri tasarlıyor. Satoshi Motoyama (16bit Sensation: Another Layer, Dragon Ball Z Kai) animenin ses yönetmeni, Yasuharu Takanashi (BASTARD!! -Heavy Metal, Dark Fantasy-), Akinari Suzuki (Giant Beasts of Ars) ve Johannes Nilsson (Bakugan: Evolutions) müziklerden sorumlu ve Lantis müzik yapımından sorumlu.

Anime 2024 yılında gösterime girecek.

Gushing Over Magical Girls AnimeJ-Novel Club mangayı lisansladı ve hikâyeyi şöyle anlatıyor:

Merhaba, ben Hiiragi Utena. Ben normal bir sihirli kız seven ortaokul kızıyım – ya da en azından öyleydim, ama sonra konuşan bir maskot aniden ortaya çıktı ve beni büyüledi! Şimdi sevgili sihirli kızlarıma kötü adam olarak katılma şansım var mı? Bekle, kıyafetimde bir sorun var! Bu olamaz!

İLGİLİ İÇERİKLER  Bleach: Thousand-Year Blood War Animesinin Part 2'si 30 Eylül'de 1 Saatlik Özel Bölümle Sona Eriyor!

Bu utangaç sihirli kız hayranının sadist bir dominatrise dönüşmesini izleyin! İyi ve kötü çarpıştığında, boyun eğecek olan kim olacak?!

Ononaka mangayı 2019 yılında Takeshobo‘nun Manga Life Storia dergisinde yayınlamaya başladı. Derginin yayını durdurmasının ardından manga, derginin Storia Dash web sitesine taşındı.

Ne düşünüyorsun?

Yazar Rapture

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Dungeon People anime oluyor

Fantastik Bir Zindanı Yönetmeyi Konu Alan “Dungeon People” Manga’sı Anime Oluyor

The Faraway Paladin: The Lord of Rust Mountain Anime'sinin 2. Tanıtım Videosu Açılış ve Kapanış Temaları Yayımlandı!

The Faraway Paladin: The Lord of Rust Mountain Anime’sinin 2. Tanıtım Videosu Açılış ve Kapanış Temaları Yayımlandı!