Ecchi Nedir? Ecchi Anime Nedir? En İyi Ecchi Animeler!

Sıradaki içerik:

Ecchi Nedir? Ecchi Anime Nedir? En İyi Ecchi Animeler!

e
sv

Spy Kyoushitsu Mangası TV Animesi Oluyor!

307 okunma — 16 Mart 2022 23:56
Spy Kyoushitsu Mangası TV Animesi Oluyor!

Spy Kyoushitsu Mangası TV Animesi Oluyor!

Fantasia Bunko Online Festival 2022, Pazar günü canlı yayında Takemachi’nin Spy Kyoushitsu’sunun ( Spy Room ) bir televizyon anime uyarlaması alacağını duyurdu. Etkinlikte ayrıca ana kadro, oyuncu kadrosu, teaser görseli (resimde) ve bir duyuru videosu da duyuruldu.

Sora Amamiya ( Magia Record: Mahou Shoujo Madoka☆Magica Gaiden (TV)) ve Yuuichirou Umehara ( Tenkuu Shinpan ) sırasıyla Lily ve Klaus olarak rol alıyor.

BUNA DA GÖZ ATIN!: Ecchi Nedir? Ecchi Anime Nedir? En İyi Ecchi Animeler!

Kadro

Yönetmen: Keiichirou Kawaguchi
Dizi Kompozisyonu: Shinichi Inotsume
Karakter Tasarımı: Sumie Kinoshita
Stüdyo: feel

Takemachi, Ocak 2020’de Fujimi Fantasy Bunko baskısı altında Tomari’nin çizimleriyle aksiyon, komedi mangası yazmaya başladı. Fujimi Shobo yedinci cildi 18 Mart’ta gönderecek. Yen Press, mangayı geçen ocak ayında “İngilizce” olarak lisansladı ve üçüncü cildi 17 Mayıs’ta yayınlayacak.

Kaname Seu, Mayıs 2020’de Monthly Comic Alive dergisinde bir manga uyarlaması çizmeye başladı. Media Factory ikinci cildi 18 Aralık’ta gönderdi. Yen Press mangayı Haziran ayında “İngilizce” olarak lisansladı ve ikinci cildi 18 Aralık’ta yayınladı.

İLGİLİ İÇERİKLER  Kaiko Sareta Ankoku Heishi (30-Dai) No Slow na Second Life Noveli Anime Oluyor!

Spy Kyoushitsu Özet:

Korkunç bir savaşın genel halkı kasıp kavurmasının ardından, dünya hükümetleri gündemlerini ilerletmek için daha zor bir taktiğe döndü – gölgelerde savaşan bir savaş.

Beyaz bukleli güzel bir kız olan Lily, gençleri yetenekli casuslar olmaları için eğiten birçok kurumdan birinde öğrencidir. Ne yazık ki, yazılı sınavlarda iyi puan almasına rağmen, eğitimlerini ancak zar zor geçebiliyor. Konuşacak gerçek dünya becerileri olmadan, mezun olma umutları maalesef neredeyse imkansızdır – ta ki gizemli “Tomoshibi” ekibine katılma ve Geçilmez bir Göreve katılma fırsatı sunulana kadar…

Elit kişilerle çalışma olasılığı olduğundan heyecanlanan Lily, bunu sevinç ve heyecanla kabul eder. Ancak Kagerou Sarayı’na vardığında sessiz kalır ve Tomoshibi’nin gerçek amacı ve umutsuz durumu ortaya çıkar. Operasyona öncülük eden gizemli genç bir adamla birlikte diğer sorunlu kadın casusların da katıldığı Lily, bunun hayal ettiği kaçış olmadığını fark eder.

Anime çıktığında animemirrorz üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıca forum konusuna giderek anime hakkında tartışabilirsiniz.

BUNA DA GÖZ ATIN!: The Rising of the Shield Hero Sezon 2 Geliyor!

İLGİLİ İÇERİKLER  Tensei Shitara Slime Datta Ken Film Fragmanı Yayımlandı!

İngilizce Kaynak: MAL

  • Dısqus Yorumlar