içinde

İblis Avcısı Olabilecek 10 Attack on Titan Karakteri!

İblis Avcısı Olabilecek 10 Attack on Titan Karakteri!

Titan avcıları bıçak kullanmakta zaten ustadır. Onlar için titan boyunları yerine nichirin kılıçları ile iblis kafası kesmek bi hayli kolay. İblis avcısı ekibi’nin bir üyesi olmak çok fazla çalışmayı gerektirir -ki bu herkesin yapamayacağı bir şeydir.- Tanjiro, bir iblis avcısının temel becerilerini kazanmak için sayısız gün harcar ve neredeyse bir Hashira kadar güçlü hale gelmesi daha da uzun sürer.

İblis avcısı olacak kadar eğitimli ve güçlü bir grup insan varsa, bu kesinlikle Attack on Titan’daki karakterler olurdu. Sadece günlük olarak hayatları için savaşmak zorunda değiller, aynı zamanda her askerin önlerine çıkan her şeyi üstlenecek yürekleri var.

1. Levi Zaten Bir Hashira

İblis Avcısı Olabilecek 10 Attack on Titan Karakteri!

En ölümcül izci üyesi olarak Levi Ackerman‘ın bir iblis avcısı olması neredeyse garanti. Ayrıca, Hashira olmak için liderlik becerilerine ve deneyimine sahip. Güçlü Titan Değiştiriciler için bile Levi, sadece adının anılmasıyla düşmanlarını korkudan titreten dengesiz bir iblistir. Bu tür bir itibar ve beceri, iblis avcısı corp için inanılmaz derecede faydalı olacaktır. Kendine ait bir nefes alma tekniğiyle tamamen durdurulamaz olurdu.

2. Mikasa Titan-Öldürücü Bir Dahidir

Attack on Titan Mikasa

Mikasa, iblis avcısı ekibi’nde kendisine büyük bir isim yapacak bir dahidir. Başından beri sayısız Titan’ı alt edebiliyor ve hatta birkaç kıdemli askeri öldüren Dişi Titan’a bile karşı çıkıyor. Lider olmayabilir ama ham gücü ve hızıyla bunu telafi ediyor. Herhangi bir iblis, özellikle arkadaşlarını ve yoldaşlarını korurken, onu geçmeyi iki kez düşünmelidir.

İLGİLİ İÇERİKLER  Ana Karakterin Kahraman Olup Dünyayı Kurtardığı 10 Anime Önerileri!

3. Komutan Shadis Onurlu Bir Askerdir

Shadis attack on titan

Komutan Shadis kariyerinde birçok hata yaptı ama iyi bir lider ve iyi bir asker olduğunu kanıtladı. Onun eğitimi olmasaydı, 104. Harbiyeli Kolordu üyeleri, yaşadıkları deneme ve sıkıntılardan sağ çıkamazlardı. En önemlisi, o masumları olduğu kadar asker arkadaşlarını da koruyan onurlu bir adamdır. Onun fedakarlığı olmasaydı, Mikasa, Armin ve diğerleri Paradis Adası’ndan asla çıkamazlardı. Kendisi ya da geçmişi hakkında pek iyi düşünmüyor olabilir, ancak mükemmel ve asil bir iblis avcısı olacağı açık.

4. Jean Güçlü Olamayabilir ama İyi Bir Lider

Jean Attack on Titan

Jean sadece kendini umursuyormuş gibi davranabilir ama içten içe doğru olanı yapma ihtiyacıyla motive olur. O mükemmel bir lider ve birçok durumda herkesin canını kurtaran onun planlaması oldu. Mikasa veya Levi gibi diğer karakterler kadar güçlü olmayabilir, ancak gerçek bir lider olma kararlılığına sahiptir, bu da tam olarak iyi bir Hashira yapacak insan tipidir. Karakterlerin en soylusu değil ve oldukça alaycı olma eğiliminde ama bu onu arkadaşlarını korumaktan ve hayat kurtarmaktan alıkoymuyor.

5. Erwin Bir İblis Avcısı Olarak Büyük Adımlar Atabilirdi

İblis Avcısı Olabilecek 10 Attack on Titan Karakteri!

Erwin, harika iblis avcıları yapacak karakterler söz konusu olduğunda bariz bir seçimdir. İzcilerin en başarılı lideridir ve kendisi görememiş olsa bile dünyanın gerçeklerini keşfetmelerine yardımcı olmuştur. İnsanlığın amacını ilerletmek anlamına geliyorsa, her zaman risk almaya isteklidir ve bu amaç için her şeyi riske atmaktan korkmadığını birçok kez göstermiştir. Pek çok insan İzciler’e onun gibi liderlik edemez ve o etrafta olsaydı Demon Slayer dünyasında büyük bir fark yaratırdı.

6. Sasha’nın Duyuları Çok Kuvvetli

Sasha Attack on Titan

Sasha biraz asabi olabilir ve yemeğe her şeyden çok önem verir ama Demon Slayer’da onun kişiliğine uyan başka karakterler yok gibi. Çirkin kişiliğinin dışında, Sasha mükemmel bir dövüşçü ve sevecen bir insandır. Kendisini kurtaramayan insanları kurtarmaya istekli onun gibi biri, bir iblis avcısı olarak mükemmel bir seçim olacaktır. Bunun da ötesinde, avcılık geçmişi nedeniyle mükemmel duyulara sahiptir. En iyi kılıç ustası olmasa bile, tüm yoldaşlarına mükemmel destek sağlayabilir.

İLGİLİ İÇERİKLER  En İyi Anime Listesi 2022

7. Hange’nin Üstüne Araştırmacı Tanınmaz

Hange zoe attack on titan

Hange gibi öğrenmeye ve araştırmaya takıntılı biri, tam da iblis avcılarının ihtiyaç duyduğu türden bir insan. Yoldaşlarının çoğu Titanlara olan saplantılarını biraz tuhaf buluyor, ancak onlar sayesinde İzciler bu kadar ilerledi. Gök gürültüsü mızrakları gibi daha modern silahlar tasarladılar ve Titanlar üzerindeki araştırmaları, İzcilere düşmanları hakkında çok fazla bilgi verdi. İblis avcıları, iblisler ve onları nasıl kurtaracakları hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyorlar. Hange gibi biri onlar için bunu değiştirebilir.

8. Pieck Yoldaşlarına Sadıktır

Pieck Attack on Titan

Pieck, dizinin çoğunu ana karakterlere karşı bir düşman olarak geçiriyor, ancak bu onun tüm asil niteliklerini göstermesini engellemedi. Marley, Eldians’a kötü davranabilir, ancak yoldaşlarına, özellikle de doğrudan savaştığı kişilere inanılmaz derecede sadık kaldı. Eldian olmasına rağmen panzer birliğinin onu kurtarmaya istekli olması, ne tür bağlar kurduğunu gösteriyor. Bunun da ötesinde, inançlarına bağlı kalır ve arkadaşlarına ihanet etmeye isteksiz kalır. Onun gibi biri, şansı olsaydı mükemmel bir iblis avcısı olabilirdi.

9. Pixis, İblis Avcılarını Daha İyi Bir Düzene Sokabilirdi

Pixis Attack on Titan

Konu orduya komuta olduğunda Pixis her zaman Erwin ile aynı seviyede olmuştur ve bazı durumlarda daha da iyi olduğunu kanıtlamıştır. Diğer yüksek memurlar gibi yozlaşmış veya korkak değildir, bu yüzden askerler ona saygı duyar ve onu takip eder. Erwin gibi, gerektiğinde kumar oynamaktan korkmuyor, ancak askerlerin inançlarını hatırlatarak arkasında toplanmasını sağlamakta çok daha iyi. Pixis, bir iblis avcısı olarak iyi bir lider olabilirdi ve muhtemelen şirketi şimdi olduğundan daha iyi hale getirirdi.

İLGİLİ İÇERİKLER  Demon Slayer ABD'de En İyi 2. Yetişkin Manga Olarak Seçildi!

10. Reiner İnsanların Güvenebileceği Bir Kişidir

Reiner attack on titan

Reiner hayatı boyunca pek çok hata yaptı ve hatalarının ağırlığı onu sürekli olarak eziyor. Kendisi ve geleceği pek önemsememesine rağmen, gerektiğinde ve arkadaşlarını ve yoldaşlarını korurken hala çok savaşıyor. O, savaşçı adaylarının hayranlık duyduğu biri ve hatta onlar için bir baba figürü oldu. En iyi lider olmayabilir, ancak kesinlikle karakterlerin yanlarında olmasını istediği biri ve bir iblis avcısı olsaydı tamamen aynı olurdu.

İblis Avcısı Olabilecek 10 Attack on Titan Karakteri Tam Liste:

  1. Levi Ackerman
  2. Mikasa Ackerman
  3. Keith Shadis
  4. Jean Kirstein
  5. Erwin Smith
  6. Sasha Braus
  7. Hange Zoe
  8. Pieck Finger
  9. Dot Pixis
  10. Reiner Braun

Kaynak: MyAnimeList & CBR

Ne düşünüyorsun?

Yazar Rapture

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ana Karakterin Kahraman Olup Dünyayı Kurtardığı 10 Anime Önerileri!

Ana Karakterin Kahraman Olup Dünyayı Kurtardığı 10 Anime Önerileri!

Hikaru in the Light

Hikaru in the Light!’tan Mai Matsuda, 1 Ağustos’ta Yeni Manga’yı Yayımlıyor!