Love Live! Sunshine!! Fantasy Spinoff Genjitsu no Yohane Serisi Anime Oluyor!

Sıradaki içerik:

Love Live! Sunshine!! Fantasy Spinoff Genjitsu no Yohane Serisi Anime Oluyor!

e
sv

JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean Animesi 2. Bölümden Yeni Bir Fragman Yayınladı!

143 okunma — 02 Temmuz 2022 13:51
JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean Animesi 2. Bölümden Yeni Bir Fragman Yayınladı!

JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean Animesi’nin 2. bölümü (part’ı) bölüm 13’den 24’e kadar olmaktadır. Warner Brothers Japan, Cuma günü Anime Expo’daki panelinde Hirohiko Araki’nin JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean mangasının anime serisinin ikinci bölümünün ikinci tanıtım videosunu yayınladı. Panel, ikinci bölümün dünya çapında 1 Eylül’de Netflix’te prömiyer yapacağını açıkladı. Dizi, diğer ağlarda yayınlanmadan önce 7 Ekim’de 24:30 JST’de (geçerli olarak, 8 Ekim) Tokyo MX’de yayınlanacak.

JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean Animesi 2. Bölümden Yeni Bir Fragman Yayınladı!Netflix, animenin ilk 12 bölümünü Aralık 2021’de tüm dünyada yayınladı. Dizi ayrıca Ocak ayından itibaren Japonya’da televizyonda yayınlandı ve 12. bölüm 26 Mart’ta yayınlandı.

Manga, Araki’nin JoJo’s Bizarre Adventure mangasının altıncı bölümü olmakla beraber hikâyeyi önceki girişlerden devam ettiriyor. Netflix diziyi şöyle anlatıyor:

Florida, U.S.A, 2011 Jolyne Cujoh, sevgilisiyle yoldayken geçirdiği bir kazadan sonra bir tuzağa düşer ve on beş yıl hapis cezasına çarptırılır. Devlet tarafından işletilen maksimum güvenlikli ıslah tesisi Green Dolphin Street Hapishanesine -diğer adıyla “Akvaryum”a gönderilir. Çaresizliğin eşiğinde, babasından içinde gizemli bir gücün uyanmasına neden olan bir kolye alır. “Bu dünyada ölümden daha korkunç şeyler var ve bu hapishanede olanlar kesinlikle onlardan biri.” Jolyne’in karşısına çıkan gizemli bir çocuktan gelen bir mesaj, peş peşe yaşanan anlaşılmaz olaylar, babasının ziyarete geldiğinde ona söylediği ürkütücü gerçek ve DIO ismi… Jolyne sonunda bu taştan kurtulacak mı? okyanus hapishane mi diyorlar? Joestar ailesi ve DIO arasındaki asırlık kaçınılmaz çatışmaları sona erdirmek için son savaş başlıyor!

İLGİLİ İÇERİKLER  Chainsaw Man Yeni Resim ve Oyuncu Haberi!

JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean Kadro

David Production, diziyi üretmek için geri dönüyor. Kenichi Suzuki, Bölüm 1-3’ten baş yönetmen olarak dönüyor ve Toshiyuki Kato (JoJo’s Bizarre Adventure: Diamond Is Unbreakable serisinin yönetmeni, Its Spoke Kishibe Rohan yönetmeni) yönetmen. Yasuko Kobayashi, dizinin kompozisyonunu yönetmek için önceki animeden dönüyor ve Masanori Shino (Black Lagoon, Gungrave, No Guns Life) karakter tasarımcısı. Shun’ichi Ishimoto (JoJo’s Bizarre Adventure: Golden Wind baş animasyon yönetmeni) Stand tasarımcısı. Yoshikazu Iwanami ses yönetmeni olarak geri dönüyor ve Yūgo Kanno Bölüm 3-5’ten besteci olarak geri dönüyor.

JoJo’s Bizarre Adventure mangasının Stone Ocean arkı, 1999’dan 2003’e kadar sürdü ve toplam manganın 64 ila 80 ciltlerinden oluşan 17 ciltten oluşuyor.

Kaynak: E-posta yazışmaları, ANN, MyAnimeList

  • Dısqus Yorumlar