“Komi-san wa Comyushou desu.” Animesinin 2. Sezonu Açıklandı!

Sıradaki içerik:

“Komi-san wa Comyushou desu.” Animesinin 2. Sezonu Açıklandı!

e
sv

Jujutsu Kaisen 0 Filmi İnternete Düştü ve Linki Paylaşıldı!

521 okunma — 24 Mart 2022 23:11
Jujutsu Kaisen 0 Filmi İnternete Düştü ve Linki Paylaşıldı!

Jujutsu Kaisen 0 Filmi İnternete Düştü ve Linki Paylaşıldı!

Jujutsu Kaisen animesi gün geçtikçe büyüyor ve filmin yayımlanmasıyla beraber oldukça ses getiriyor! Bir çok kişi tarafından “harika” bulunan film internete sızdırıldı! ‘Jujutsu Kaisen 0’ filmi, 2021’in Japonya gişesindeki en büyük hiti (gündemde olmak, çok beğenilmek) oldu. Uluslararası ülkeler için çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak ondan önce biri gerçekten filmin tamamını sızdırdı.

Jujutsu Kaisen 0” filmi 24 Aralık 2021’de Japonya’da gösterime girdi, yaklaşık 17 gün oldu ve filmin tamamı Google Drive’daki biri tarafından sızdırıldı. Sızdırılan filmle ilgili onay ise bir Twitter kullanıcısından geldi. Tweette, kullanıcı filmin ekran görüntüsünü paylaştı ve aşağıdaki tweet’te de bağlantı paylaşıldı.

BUNA DA GÖZ ATIN!: “Komi-san wa Comyushou desu.” Animesinin 2. Sezonunun Yardımcı Oyuncuları ve Tanıtımı Açıklandı!Orijinal TV Animesi Eternal Boys 2022 Sonbaharında Yayımda!

Yukarıdaki tweet yorumlarından paylaşılan “Jujutsu Kaisen 0 Film” adlı google drive linkini bulabilirsiniz. Bazen link kaldırılıyor, veya bozuk çıkıyor. Bunun sebebi çok yoğun tıklanma alması ve farkedilmesi. Arada bir kontrol etmelisiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER  Sentai Filmworks "Vermeil in Gold" Animesini Lisansladı!

Ancak Jujutsu Kaisen 0’ın sızdırılan filminin paylaşılan bağlantısı sizi pek umutlandırmasın. Filmin kalitesi gerçekten “oldukça” kötü ve filmde altyazı yok, bu yüzden Japonca olarak izlemelisiniz. Uluslararası ülkeler için çıkış tarihleri henüz belli değil ama beklemeye değer.

Filmin tamamını kimin sızdırdığına dair bir bilgi hâlâ bulunamadı.

Jujutsu Kaisen 0 Film Özet

Jujutsu Kaisen 0 filmi Yuta Otobon’un etrafında dönüyor. Ciddi bir dertten mustarip olan çocukluk arkadaşı Rika, bir Lanete dönüşmüştür ve onu yalnız bırakmayacaktır. Gojo Satoru, Yuta’da potansiyel gördü ve lanetli ruhların varlığını öğrenebilmesi ve güçlerine alışabilmesi için onu Jujutsu Tech’e kaydettirdi. Birinci sınıf öğrencisi olan Yuta, lanetler ve onları nasıl kontrol edeceği hakkında daha fazla şey öğrenmeye başladı. Ama peşini bırakmayan Lanetle yüzleşmek için zamanında yeterince öğrenebilecek mi?

Elimizden geldiğince türkçe anime haber paylaşmaya çalışıyoruz. Bunun için discord adresimize katılarak veya yorum yaparak destek olabilirsiniz.

©MAPPA, Gege Akutami

  • Dısqus Yorumlar