En İyi Anime Listesi 2022

Sıradaki içerik:

En İyi Anime Listesi 2022

e
sv

Kaiko Sareta Ankoku Heishi (30-Dai) No Slow na Second Life Noveli Anime Oluyor!

161 okunma — 26 Temmuz 2022 00:11
Kaiko Sareta Ankoku Heishi (30-Dai) No Slow na Second Life Noveli Anime Oluyor!

Kaiko Sareta Ankoku Heishi (30-Dai) No Slow na Second Life Noveli Anime Oluyor!Cybex kafe zincirinin Kashiwa şubesinin resmi “Twitter” hesabı, Rurekuchie‘nin Rokujūyon Okazawa’nın Kaiko Sareta Ankoku Heishi (30-Dai) no Slow na Second Life‘ına (The Slow Second Life of the Retired Dark Soldier in) dayanan yedinci manga cildinin bir fotoğrafını yayınladı. Fotoğraftaki sarılı ceket bandına göre, romanın bir televizyon anime uyarlaması olacak ve Ocak 2023‘te prömiyer yapacak. Ayrıca cilt, çarşamba günü sevk edilecek.

Kaiko Sareta Ankoku Heishi (30-Dai) No Slow na Second Life Özet:

Hikâye, Karanlık Lord‘un ordusunda büyü kullanamayan bir asker olan Dariel‘e odaklanıyor. Bunun yerine, Karanlık Lord‘un en güvenilir kaptanlarından birinin yardımcısı olarak zekâsını ve inisiyatifini kullanıyor. Ancak kaptan kısaca değiştirildiğinde, Dariel de ayrıcalıklı konumunu kaybeder ve kovulur. Hayal kırıklığı içinde, bir insan köyünde emekli olur ve yardım isteklerini kabul etme yeteneklerini kullanarak hayata yeni bir başlangıç ​​yapar.

Okazawa, hikâyeyi Shōsetsuka ni Narō web sitesinde Kasım 2018‘de serileştirmeye başladı ve Temmuz 2020‘de sonlandırdı. Kodansha, hikâyenin ilk baskı cildini, “sage joh” ile Ağustos 2019‘da yayınladı.

İLGİLİ İÇERİKLER  Fate/strange Fake Serisi 31 Aralık'ta Anime Oluyor!

Rurekuchie, Ağustos 2019‘da Kodansha’s Young Magazine the 3rd‘de romanların manga uyarlamasını başlattı.

Güncel olarak yeni haber: Resmi web sitesi animeyi doğruladı!

Kaynak: Comic Natalie ve Cybex Kashiwas branch’ın resmi twitter hesabı

  • Dısqus Yorumlar