The Case Study of Vanitas Fanları 2. Sezondan Ne Bekliyor?

Sıradaki içerik:

The Case Study of Vanitas Fanları 2. Sezondan Ne Bekliyor?

e
sv

Kalkan Kahramanının Yeni Kötü Adamı Gerçek Planını Açıklıyor: Raphtalia ve Filo!

201 okunma — 29 Mayıs 2022 11:19
Kalkan Kahramanının Yeni Kötü Adamı Gerçek Planını Açıklıyor: Raphtalia ve Filo!

Kalkan Kahramanının 8. Bölümde Naofumi’nin düşmanları bir tuzak kurar ve kaçmak, Naofumi’nin hazır olmadığı ağır bir bedel ödemek anlamına gelir.

Kalkan Kahramanının Yeni Kötü Adamı Gerçek Planını Açıklıyor: Raphtalia ve Filo!

DİKKAT! Bu makale The Rising of the Shield Hero, “A Parting in the Snow”‘un 2. Sezon, 8. Bölümünden spoiler içermektedir.

Naofumi’nin çoklu dünya isekai macerası 2. Sezon 8. bölümde devam ediyor ve birkaç yeni müttefiki ve yine her zaman olduğu gibi daha birçok sorunu da var. Artı tarafta, Naofumi, olta silahına sahip bir Kardinal Kahraman olan yeni arkadaşı Kizuna’nın yardımına sahip. Olumsuz tarafı, Naofumi’nin partisi bölünmüş durumda ve her şeyin arkasında kötü adam Kyo Ethnina var.

8. Bölümde, Naofumi ve arkadaşları, kuş savaşçısı Filo hariç, yerel ejderha kum saatine ulaşmak ve Kizuna’nın ulaşmayı umduğu dost bir ulus olan Sikul’a ışınlanmak için Japon esinli Mikakage ulusuna seyahat ederler. Bu, Kyo’nun Naofumi’nin partisine son tuzağını kurduğu ve Naofumi’yi dehşete düşürecek şekilde gerçek niyetini açıkladığı zamandır.

Kalkan Kahramanının Yeni Kötü Adamı Gerçek Planını Açıklıyor: Raphtalia ve Filo!

 

8. Bölümde, Naofumi’nin ekibi, savaşın dışında bile kendini geri planda bulur. Naofumi, yeşil saçlı arkadaşı Rishia ve Raphtalia hepsi 1. seviyeye sıfırlandı ve Naofumi düşmanlarıyla savaşmak için Öfke Kalkanı’nın gücünü bile kullanamıyor. Sonsuz labirentte birkaç seviye ilerledikten sonra bile, Naofumi ve diğerleri Dalga kalibreli düşmanlarla savaşmak için çok zayıf ve o zamandan beri güçlülerin gücünü çalan ölümcül düşmanları Kyo Ethnina’ya karşı şansları olmayacak. Ruh Kaplumbağası. Sonra işler daha da kötüleşir.

İLGİLİ İÇERİKLER  One Piece 1019. Bölüm İnceleme

Naofumi’nin tanuki müttefiki Raphtalia o akşam bir fırsat sezer ve arkadaşlarını saraya sızmaya ve güvenlik hafifken ve dışarıda kötü bir kar fırtınası sürerken ejderha kum saatine erişmeye teşvik eder. İlk başta plan iyi gider – ta ki düzinelerce muhafız Naofumi’nin grubunu kuşatıp onları ejderha kum saatinin odasına kadar kovalayana kadar. Orada, Kazuki adında bir adam onlarla yüzleşir ve Kazuki, Kyo’nun bir ortağıdır. Kazuki, Naofumi’nin partisini ele geçirirse, Kyo onu ejderha kum saatini kullanarak ödüllendirecek ve Kazuki’nin ışınlanmasına izin verecek.

Kizuna, partisinin kaçmasına yardım etmek için kum saatini kendisi etkinleştirir, ancak onu ve Naofumi’yi dehşete düşüren, Raphtalia, muhtemelen Kyo’nun müdahalesi nedeniyle gelemez. Böylece Raphtalia, Naofumi’yi düşmanlarından korur ve onları uzak tutacağına söz verir. O, Kizuna ve Rishia ışınlanmadan önce Naofumi itiraz etme şansı bulamıyor.

Kalkan Kahramanının Yeni Kötü Adamı Gerçek Planını Açıklıyor: Raphtalia ve Filo!

 

Kyo, Naofumi’nin partisinin bölünmesinin arkasındaki kişinin kendisi olduğunu ve ayrıca Naofumi’nin ekibini Kizuna ile sonsuz labirentte tuzağa düşürdüğünü ortaya koyuyor. Kyo’nun belirtilen hedefi, Naofumi’nin partisini Filo’dan başlayarak bölmek, böylece herkesi yakalayıp merakını gidermek için deneyler yapmaktır. Ve ejderha kum saati odasında geride bırakılma kaderini kabul eden Raphtalia, Kyo’nun elinde oynuyor olabilir. Raphtalia bir kez daha Naofumi’nin kılıcı olduğuna yemin eder, ancak Kyo onu yakalarsa ve Naofumi onu daha sonra kurtarmak zorunda kalırsa bu pek bir şey ifade etmeyebilir. Raphtalia, Melromarc krallığında Naofumi’nin grubuna katıldığından beri daha önce hiç bu kadar tehlikede olmamıştı.

İLGİLİ İÇERİKLER  Konosuba 3. Sezon Doğrulandı ve Megumin'e Özel Yeni Seri!

Bütün bunlar ayrıca Kyo’nun yöntemlerine, kişiliğine ve hedeflerine daha fazla ışık tutuyor. Kyo, Glass veya vasal kahraman L’Arc Berg gibi bir patron savaşından daha fazlasıdır – ejderha kum saatlerinden ve Ruh Kaplumbağasından Raphtalia’nın kendisine kadar etrafındaki her şeyi analiz etmeye ve kullanmaya çalışan entrikacı ve acımasız bir araştırmacıdır. Nihai hedefinin ne olduğu henüz belli değil, ancak Naofumi ve arkadaşları onu yakında durdurmazsa, yenemeyecek kadar güçlenebilir ve Raphtalia bunun bedelini ödeyecek. Artık Naofumi’nin yepyeni bir hedefi var: Raphtalia’yı çok geç olmadan Kyo’nun ininde bulup kurtarmak ve ardından bir sonraki Dalga için Kyo’yu zamanında yenmek. Naofumi’nin isekai macerasının riskleri tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

  • Dısqus Yorumlar