içinde , , , , ,

Kaname Tosen Bleach TYBW Part 2’de Geri mi Dönüyor?

Kaname Tosen Bleach TYBW Part 2'de Geri mi Dönüyor?

Bleach TYBW 2. part 4. bölüm Gotei 13, Takım 7 Kaptanı Sajin Komamura‘nın Sternritter ‘E’ Bambietta Basterbine ile dövüştüğünü gördü. Dövüşten sonra taraftarlar, Sajin Komamura‘nın anılarında eski Gotei 13 Takım 9 Kaptanı Kaname Tosen‘i bir anlığına gördüler. Tüm Gotei 13 Kaptanlarının Sternritters‘la savaşmak için savaş alanında olduğu göz önüne alındığında, Tosen da bu savaşta görünecek mi?

İzleyenlerin bileceği gibi Kaname Tosen, orijinal Bleach animesinin 291. bölümünde Arrancar Downfall arc’ı sırasında vefat etti. Lâkin anime’nin ilerleyişine göre; Bleach TYBW 2. part’ta Kaname Tosen’in dönmesi mümkün değil.

[alinti alintiyazi=”NOT: Bu makale Bleach mangasından spoiler içermektedir!”]

Bleach TYBW Part 2: Kaname Tosen’in Geri Dönmesi Mümkün mü?

Kaname Tosen

Yukarıda belirtildiği gibi, eski Gotei 13 Takım 9 Kaptanı Kaname Tosen, orijinal Bleach animesinde vefat etti. Bu nedenle anime, manga ile çapraz ilerlediğinden, karakter (Kaname Tosen) dizide bir daha görünmeyecek.

Bleach TYBW animesinin birkaç anime-orijinal sahneye sahip olduğunun duyurulduğu göz önüne alındığında, hayranlar, Kaname Tosen‘in diziye geri dönme ihtimalinin az da olsa kaldığına inanıyor.

Şimdiye kadar animede gözlemlendiği gibi, anime-orijinal sahneler mangadaki kanon sahneleri tamamlıyor. Tosen‘in arkadaşı Sajin Komamura‘nın nasıl bir kurt’a dönüştüğü düşünüldüğünde, ekranda daha fazla zaman geçirme şansı düşük görünüyor, bu nedenle Tosen‘in herhangi bir ekran süresi alma şansı sıfıra yakın görünüyor.

İLGİLİ İÇERİKLER  Tensei Shitara Slime Datta Ken Film Fragmanı Yayımlandı!

Hayranların Tosen‘in biraz ekran süresi almasını beklemesinin diğer tek yolu, Aizen Sosuke‘nin sahnelerinin eski Gotei 13 Kaptanını içeren herhangi bir geri dönüşü tetiklemesidir. Ancak, Aizen’in kendisi sadece mangada 616. bölümde görünür.

Animenin son bölümünün manganın 559. bölümüne kadar uyarlandığı göz önüne alındığında, 616. bölüm hala çok uzak. Bu nedenle, Aizen‘in dönüşünü içeren bölüm, Bleach TYBW Part 2’ye dahil edilmeyecektir. Bu nedenle Kaname Tosen kesinlikle Bleach TYBW Part 2’de yer almayacak.

Bleach’te Kaname Tosen Nasıl Öldü?

Kaname Tosen'in Ölümü (Bleach Bölüm 291)

Kaname Tosen, Sajin Komamura‘ya karşı savaşırken öldü. Tosen, Komamura‘yı öldürmek üzereyken, Tosen‘in eski Teğmen’i Shuhei Hisagi kafasını sırtından bıçakladı. Bununla Kaname Tosen yenildi.

Tosen yenildiğinde, nihayet geçmişini ve Komamura ve Hisagi ile olan ilişkilerini düşünebildi. Aynı şeyi eski Gotei 13 Shinigami ile tartışmaya başladı. O sırada Tosen‘in Hollow güçleri olduğu göz önüne alındığında, gözlerini kullanarak görebiliyordu. Gözlerini kullanarak Hisagi ve Komamura‘ya iyice bakmaya çalıştı. Tam o sırada Tosen‘in vücudu patladı ve tüm Shinigami‘ye kan sıçradı. Komamura, Tosen‘in ölümüne tanık olur olmaz böyle bir olaya neden olduğu için Sosuke Aizen‘e odaklandı.

Bu makalemiz de bu kadardı. Discord‘a gelip Instagram adresimizi takip etmeyi unutmayın!

Ayrıca Ansiklopedi bölümümüzü ziyaret ederek animeler, mangalar, karakterler ve daha fazlasından bilgi sahibi olabilirsiniz. Ansiklopedi bölümüne gitmek için tıkla!

Ne düşünüyorsun?

Yazar Rapture

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Blue Lock 226. Bölüm Spoilerları: Snuffy'nin Taktiklerini Reddeden Barou'nun Egosu Yeniden Su Yüzüne Çıkıyor!

Blue Lock 226. Bölüm Spoilerları: Snuffy’nin Taktiklerini Reddeden Barou’nun Egosu Yeniden Su Yüzüne Çıkıyor!

Jujutsu Kaisen Gojo Satoru Nasıl Uçuyor?

Gojo Satoru Nasıl Uçuyor? Açıklandı!