Hangi 3 Büyük Naruto Anime Karakterlerinden Birisin?

Sıradaki içerik:

Hangi 3 Büyük Naruto Anime Karakterlerinden Birisin?

e
sv

Komi Can’t Communicate 2. Sezon 6. Bölüm İnceleme!

209 okunma — 14 Mayıs 2022 20:52
Komi Can't Communicate 2. Sezon 6. Bölüm İnceleme!

Komi Can’t Communicate 2. Sezon 6. Bölüm’de İncelemem:

Bu haftaki bölümde neredeyse beklediğim kadar gülmedim ama dizinin çoğu zaman özellikle komik olmaya çalıştığını da düşünmüyorum. Buradaki her şey genellikle mizahi ve hafif yürekli bir şekilde çerçevelenmiş olsa da, şakalar tamamen kahkaha atmak yerine karakterin iç gözlemi için kurulmuş gibiydi ve neredeyse hepsi en azından dolaylı olarak Tadano’nun ince hisleriyle ilgiliydi. ve Komi birbirleri için var.

BUNA DA GÖZ ATIN!: Scarlet Nexus İnceleme!

Şovun Yamai olmadan daha iyi olacağını düşünmeme rağmen, onun ve Nakanaka‘nın etrafındaki tüm şakanın, Komi‘nin olmasını istedikleri şey tarafından çok kör olmaları ve onu çok basit bir düzeyde anlama fırsatlarını kaçırmaları hoşuma gitti. Tadano‘yu kadronun geri kalanından ayıran temel farkı vurguluyor: Pasifliği, etrafında olup bitenlerden dikkatini dağıtacak herhangi bir ön yargıya sahip olmadığı anlamına geliyor ve bu da onu çoğu zaman en fazla içgörüyü sunabilen kişi yapıyor. Ya o mükemmel değil ya da Mary Sue değil çünkü bazen bir şeyleri çözmeye ya da kendi duygularıyla uzlaşmaya ihtiyacı var, ama onun insanların niyetlerini fazla iletişim kurmadan çıkarsadığına dair daha fazla örnek görmemizi seviyorum. Aslında, erkeklerin kendilerini geçen haftadan bazı kızlarla çıktıklarını hayal etmeleriyle ilgili tüm kısım, buraya çok daha hafif bir şekilde geri dönüyor ve gençlerin bir kişide gördüklerine karşı o kişinin gerçekte nasıl olduklarına göre kör olduğu temasını daha da güçlendiriyor.

İLGİLİ İÇERİKLER  The Rising of The Shield Hero 2. Sezon 7. Bölüm İnceleme

BUNA DA GÖZ ATIN!: Yuusha Yamemasu 6. Bölüm Değerlendirme!

Tadano‘nun Katai ile çiçek açan ilişkisi de çok sağlıklı ve sevimli ve temelde ona çok fazla denemeye ihtiyacı olmadığını söylediği küçük an, gelişen bağlarını sergilemenin basit ama etkili bir yolu. Ayrıca Tadano ve Komi‘nin birbirlerini gözlemler gibi yavaş ve sessiz anları da oldu. Tadano, belki de Komi‘yi daha fazla bir şey olarak görebileceği parçaları bir araya getirmeye başlıyor, ayrıca çok doğal geliyor ve tahmin edilebileceği gibi bu gelişen duyguları küçümsese de, artan farkındalığın diğer insanları okuma yeteneğini nasıl etkileyeceğini çok merak ediyorum. Komi hakkındaki algıları değişmeye mi başlayacak, yoksa tam tersi bir yaklaşım sergileyerek bariz olanı inkar mı edecek? Bunun her iki şekilde de ilerlediğini görebiliyordum ve izlenen yolu görmek için sabırsızlanıyorum.

KAYNAK: ANN & MyAnimeList

  • Dısqus Yorumlar