Date a Live 5. Sezon Duyuruldu!

Sıradaki içerik:

Date a Live 5. Sezon Duyuruldu!

e
sv

Love Live! Sunshine!! Fantasy Spinoff Genjitsu no Yohane Serisi Anime Oluyor!

142 okunma — 27 Haziran 2022 23:37
Love Live! Sunshine!! Fantasy Spinoff Genjitsu no Yohane serisi anime oluyor

Love Live! Sunshine!! okul idol projesinin Genjitsu no Yohane -Sunshine in the Mirror- dergi illüstrasyon serisi gelecek yıl bir anime serisine ilham veriyor. Onay, Pazar günü Tokyo Dome’daki “Love Live! Sunshine!! Aqours 6. Love Live! ~Ku-Ru-Ku-Ru Rock ‘n’ Roll Tour~ Windy Stage” konserinde geldi.

“Herkesin bildiği bir kız hakkında kimsenin bilmediği bir hikaye”, chūnibyō’den (ergenlerin ihtişam kuruntuları) etkilenen okul idolü Yoshiko Tsushima’yı falcı bir kız olarak yeniden canlandırıyor. Hikaye, deniz ve dağlarla çevrili doğal bir liman kasabası olan Numazu’da geçiyor. Yohane kızı küçüklüğünden beri hiçbir zaman uyum sağlayamamıştır ve kendini kasabadaki herkesten ayrı hissetmiştir. Onun özlemleri ve bu dünyadaki gerçek yeri başka bir yerdedir. Hikaye, bu harika dünyada yolculuk ederken kurallara uymayan bu kızı takip ediyor.

Love Live! Sunshine!! Fantasy Spinoff Genjitsu no Yohane Oyuncu Kadrosu:

  • Aika Kobayashi Yohane olarak
  • Kanako Takatsuki Hanamaru olarak
  • Arisa Komiya Dia olarak
  • Ai Furihata Ruby olarak
  • Anju Inami Chika olarak
  • Shuka Saito Yō
  • Nanaka Suwa Kanan olarak
  • Rikako Aida Rika olarak
  • Aina Suzuki Mari olarak
İLGİLİ İÇERİKLER  JoJo ve Attack on Titan Animelerinin Yazarı Yeni Bir Manga Başlattı!

Asami Nakatani (Ensemble Stars!! Road to Show!!) Sunrise’da animeyi yönetiyor ve Toshiya Ono (86, Land of the Lustrous, The Promised Neverland, Suite Precure) dizinin senaryolarını denetleyecek. Yumiko Yamamoto (Seven Senses of the Re’Union, Sword Art Online: Alicization – War of Underworld) karakterleri tasarlıyor ve Tatsuya Katō (Ensemble Stars!, Fate/kaleid liner Prisma Illya, Free! – Iwatobi Swim Club) Love Live! Sunshine!! müziğini bestelemek için geri dönüyor.

Önceki Love Live’da olduğu gibi, Sunrise’ın kolektif mahlası Hajime Yatate orijinal yaratıcı olarak kabul edilir ve orijinal konseptle Sakurako Kimino tanınır.

Taira Akitsu, Ekim 2020’den beri Love Live’da Genjitsu no Yohane –Sunshine in the Mirror- illüstrasyon serisini çiziyor. Hikâye, Kōta Matsuda’nın Şubat 2022’de dergide yayınladığı Genjitsu no Yohane -Unpolarized Reflexion- manga serisine zaten ilham kaynağı oldu. The Love Live! franchise, bu yıl 1 Nisan’da bir Genjitsu no Yohane -Sunshine in the Mirror- animesini kızdırmak için bir video yayınladı, ancak daha sonra videoyu özel hale getirdi.

İLGİLİ İÇERİKLER  Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu 2. Sezon Çıkış Tahminleri

Ekip, anime dizisi haberlerini anmak için YouTube’da “Genjitsu no Yohane -Sunshine in the Mirror- Travelogue” kısa filmini yayınlamayı planlıyor. Kısa drama filmi, Akitsu’nun illüstrasyonlarını ve Love Live’ın seslerini kullanarak hayranlara Yohane’nin günlük yaşamına bir bakış sağlayacak!

Franchise’ın kullanıcı katılımı temasının ruhuna uygun olarak, hayranlar Numazu sakinleri hakkında geçmiş hikâyeler için fikirler gönderebilir ve personel bu fikirleri gerçek üretime dahil edebilir. “Yohane no Uranai Koheya” (Yohane’nin Fal Kulübesi) web radyo programı da başlayacak. Hayranları program için şimdiden mesaj göndermeye bile başladı.

Kaynak: Love Live! serisinin YouTube kanalı ve Yaraon!

Ayrıca yeni açılan ansiklopedi bölümümüze bakabilirsiniz: Tıkla ve Ansiklopedi’ye git!

  • Dısqus Yorumlar