Komi Can’t Communicate 2. Sezon 6. Bölüm İnceleme!

Sıradaki içerik:

Komi Can’t Communicate 2. Sezon 6. Bölüm İnceleme!

e
sv

Naruto to Boruto: Shinobi Striker Oyunu 5. Sezon’u Video ile Duyurdu!

235 okunma — 15 Mayıs 2022 11:11
Naruto to Boruto: Shinobi Striker Oyunu 5. Sezon'u Video ile Duyurdu!

Sezon 5 Geliyor!

Bandai Namco Entertainment America, cuma günü Naruto to Boruto: Shinobi Striker oyunu için beşinci sezon geçişi için bir duyuru videosu yayınlamaya başladı. Video, sezon geçişinin oyuna beş yeni karakter ekleyeceğini ve 2022’de başlayacağını belirtiyor. Yeni sezon geçişindeki karakterlerin teması “Legacy (Miras)“.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker Sezon 5 Harita & Oyun İçi Güncellemeler

Oyunun, Hidden Leaf Village için yeni bir ortamla birlikte beşinci sezon geçişiyle birlikte bir “sahne yenileme” güncellemesi de başlayacak. Video ayrıca, oyunun 2022 için Ninja Tools Shop, Ninjutsu Kütüphanesi ve diğer özelliklerin yanı sıra Ninjutsu denge ayarlamaları ve diğer oyun içi iyileştirmeleri içerecek olan operasyonel yol haritasını da özetliyor.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker Oyunu 5. Sezon'u Video ile Duyurdu!Kawaki karakteri, oyun için 28. DLC karakteri ayrıca dördüncü sezon geçişinin beşinci ve son karakteri olarak 4 Şubat’ta piyasaya sürüldü. Dördüncü sezon geçişi “yenilenme” temasına odaklanıyor ve ilk karakteri Great Ninja War‘dan Sakura Haruno. İkinci karakter Nagato (Edo Tensei formu), üçüncü karakter Itachi (Edo Tensei formu) ve dördüncü karakter ise Sasuke Uchiha (Last Battle).

İLGİLİ İÇERİKLER  Uta Macross Smartphone De Culture Oyunu 28 Haziran'da Kapatılıyor!

Oyunun üçüncü sezon geçişi ise şunları içeriyor: Kakashi Hatake (her iki gözü de Sharingan ile), Neji Hyūga, Shisui Uchiha, Naruto Uzumaki (Last Battle) ve Boruto Uzumaki (Karma Formu).

Oyunun ilk sezon geçişi ise dokuz DLC paketi ve “Myouboku Dağı’nın Büyük Bilgeleri” aksesuarını içerir. Oynanabilir DLC karakterleri arasında Jiraiya, Sarutobi, Orochimaru, dördüncü Hokage Minato Namikaze, ikinci Hokage Tobirama Senju, ilk Hokage Hashirama Senju, Tsunade, Obito Uchiha ve Madara Uchiha yer alıyor.

Bandai Namco Entertainment, Ağustos 2018’de Amerika, Avrupa ve Güneydoğu Asya‘da Steam üzerinden PlayStation 4, Xbox One ve PC için oyunu piyasaya sürdü. Oyun, Ağustos 2018’de Japonya’da PlayStation 4 için piyasaya sürüldü.

Bu Sezon Hangi Karakterler Gelecek?

İlk karakter Madara Uchiha Six Paths olacak. Ayrıca diğer karakterler de youtube videolarından az çok sızdırıldı. Isshiki, Naruto Baryon Modu ve Kaguya. Kısaca bu sezon gerçekten çok güzel olacak. Ayrıca 6. sezondan da bir kaç tahminimiz var. Onu da diğer bir makalede yayınlayacağız. Ayrıca son karakter Fugaku olabilir. (Sasuke ve Itachi’nin babası) Kesin değil, ama Momshiki bile olabilir. Diğer makalemizde sizlere en yakın tahminlerimizi söyleyeceğiz.

İLGİLİ İÇERİKLER  Konami’nin Yeni Mobil Oyunu Edens Zero Pocket Galaxy Çıktı!

Bandai Namco Entertainment America oyunu şöyle anlatıyor:

Naruto to Boruto: Shinobi Striker, karaktere özel rollerin kullanılması yoluyla işbirlikçi oyunu teşvik eden, dörde karşı dört çok oyunculu yüksek hızlı bir oyundur. Karakterler dört role ayrılır: Saldırı, Menzilli, Savunma ve İyileşme. Bu dört karakter türünü kullanan takımlar, savaş alanında zorlu rakiplere karşı çıkarlar ve kazanmaya çalışırlar. Farklı oyun modları ile Naruto ve takım çalışma deneyimini maksimuma çıkaran bir oyun!

Ayrıca oyunun tema şarkısı “Signal”‘i seslendiren ise Game Jikkyousha Wakuwaku Band‘dır.

Kaynak: Bandai Namco Entertainment America YouTube kanalı & ANN

  • Dısqus Yorumlar