Futoku no Guild TV Animesi Ana Kadro, Görsel ve Ekim Prömiyerini Açıkladı!

Sıradaki içerik:

Futoku no Guild TV Animesi Ana Kadro, Görsel ve Ekim Prömiyerini Açıkladı!

e
sv

Naruto to Boruto Shinobi Striker’a Six Paths Madara Geldi!

320 okunma — 11 Haziran 2022 17:23
Naruto to Boruto Shinobi Striker'a Six Paths Madara Geldi!

Naruto to Boruto Shinobi Striker'a Six Paths Madara Geldi!Shueisha’nın Haftalık Shonen Jump dergisinin bu yılki 26. sayısı Pazartesi günü Madara Uchiha’nın (Six Paths) Naruto’dan Boruto’ya: Shinobi Forvet oyununun beşinci sezon geçişindeki ilk karakter olacağını açıkladı. Karakter, oyunun 29. genel DLC karakteri olacaktı ve “yakında” çıkacaktı. An itibari ile artık oyuna eklendi! Madara incelememiz için makalenin son kısmınlarına bakabilirsiniz.

Naruto to Boruto Shinobi Striker Sezon Pass’lar Ne İçeriyordu?

Beşinci sezon geçişi oyuna beş yeni karakter ekleyecek. Yeni sezon geçişindeki karakterlerin teması “Miras”. Oyunun Gizli Yaprak Köyü için yeni bir atmosferle birlikte beşinci sezon geçişiyle birlikte bir “sahne yenileme” güncellemesi de başlayacak.

Dördüncü sezon geçişi “yenilenme” temasına odaklandı ve şu karakterleri içeriyordu: Büyük Ninja Savaşı’ndan Sakura Haruno, Nagato (Edo Tensei formu), Itachi (Edo Tensei formu), Sasuke Uchiha (Son Savaş) ve Kawaki .

Oyunun ikinci sezon geçişi şunları içeriyordu: Zabuza Momochi, Haku, Ohnoki, Killer Bee, Sasuke Uchiha (Boruto’dan), Ino Yamanaka, Might Guy, Mei Terumi ve Naruto Uzumaki (Boruto anime ve mangada Yedinci Hokage olarak).

İLGİLİ İÇERİKLER  Naruto to Boruto: Shinobi Striker Oyunu 5. Sezon'u Video ile Duyurdu!

Oyunun ilk sezon geçişi şunları içeriyordu: Jiraiya, Sarutobi, Orochimaru, Minato Namikaze, Tobirama Senju, Hashirama Senju, Tsunade, Obito Uchiha ve Madara Uchiha.

Bandai Namco Entertainment, oyunu Ağustos 2018’de Amerika, Avrupa ve Güneydoğu Asya’da Steam üzerinden PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürdü. Oyun, Ağustos 2018’de Japonya’da PlayStation 4 için piyasaya sürüldü.

Naruto to Boruto Shinobi Striker Uchiha Madara (Six Paths) Nasıl?

Editörün Yazısıyla: Uchiha Madara Six Paths’ı bu makaleyi yazmadan 10 dakika önce aldım. Şuan tam olarak yeteneklerine youtubeden baktığımda güzel olarak görünüyor. Türkçe bir kaynak bulamadım, şifa tipi bir karakter. Edo Tensei Itachi de şifa tipiydi. Ultisini özellikle çok beğendim “Sonsuz Tsukuyomi”. Ayrıca oyun dlc’lerde ünvan da veriyor ve Uchiha Madara (Six Paths)’ın ünvanı “Dünyanın Kurtarıcısı” olarak geçiyor. Çok güzel ve cuk diye oturmuş. Yeteneklerini incelersek:

DLC bize toplam 3 yetenek veriyor. Bunlar:

2 Ninjutsu:

  • Bilge Sanat: Gölge Tarzı Yıldırım Darbesi (Şifa Tipi)
  • Araf: Sınır Hapsi (Şifa Tipi)

1 Gizli Teknik:

  • Sonsuz Tsukuyomi (Şifa Tipi)
İLGİLİ İÇERİKLER  PUBG MOBILE & JUJUTSU KAISEN iş birliği başladı!

Ayrıca oyun bize bu dlc ile birlikte: 2 kostüm, 1 avatar parçası ve 1 silah da veriyor. Madaranın Asası gerçekten de çok güzel. Gelin bir yetenekleri inceleyelim!

Bilge Sanat: Gölge Tarzı Yıldırım Darbesi (Şifa Tipi): Bu yetenek resmen harika, hem bir şimşek çakarak hasar veriyor, hem de rakibi sersemletiyor. Bu yetenek her yetenekle çok güzel senkronize olup kombolanabilir. Bu da oyuncuyu OP hale getirir. Aşağıya yeteneğin bir resmini koydum:

Naruto to Boruto Shinobi Striker Uchiha Madara (Six Paths)

Araf: Sınır Hapsi (Şifa Tipi): Oyunun en OP Yeteneklerinden biri diyebilirim. Klon yaratıp rakibin resmen içinden geçiyor. Yarattığı bu klonları ilk yetenek ile kombolarsanız vay rakibin haline! Aşağıya yeteneğin bir resmini koydum:

Naruto to Boruto Shinobi Striker Uchiha Madara (Six Paths)

Sonsuz Tsukuyomi: Animeden bildiğiniz gibi Ay’da rinnesharingan beliriyor ve herkes uykuya dalıyor ve mumyalanıyor ve canları azalıyor. Resmen OP!

Naruto to Boruto Shinobi Striker Uchiha Madara (Six Paths)

 

Ayrıca yabancı kaynaktan bulduğum bir tanıtım videosu:

Son olarak alacak olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Kesinlikle bu dlc’yi almalısınız. Başka bir makalede görüşmek üzere!

  • Dısqus Yorumlar