Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu 2. Sezon Çıkış Tahminleri

Sıradaki içerik:

Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu 2. Sezon Çıkış Tahminleri

e
sv

ONE PİECE Yine MÜKEMMELLİĞE İmza Atıyor! One Piece Film: RED

454 okunma — 15 Nisan 2022 17:50
ONE PİECE Yine MÜKEMMELLİĞE İmza Atıyor! One Piece Film: RED

ONE PİECE YİNE MÜKEMMELLİĞE İMZA ATIYOR!

One Piece yeni büyük filminin ilk fragmanını yayınladı, One Piece Film: RED! ONE PİECE Shueisha’nın haftalık “Shonen Jump” dergisinin sayfalarında ilk kez basılmasının 25. yıldönümünü kutlarken epik bir filme daha imza atıyor. İlk duyurusundan itibare – filmin ilk tanıtım fragmanının ardından- One Piece: RED, nihayet hayranlarına yaklaşan filmden ne bekleyeceklerine dair tam bir açıklık sağlayan ilk fragmanını yayınladı.

ONE PİECE Yine MÜKEMMELLİĞE İmza Atıyor! One Piece Film: RED

 

Shanks‘tan önemli bir rolün yanı sıra onunla bazı önemli bağları olan gizemli yeni bir karaktere de yer veren One Piece Film: Red’in ilk fragmanı bu yıl sinemalarda büyük dalgalar yaratmaya hazırlanıyor. Toei Animation tarafından yayınlanan filmin ilk fragmanına gelin beraber bakalım:

ONE PİECE FİLM: RED NE ZAMAN YAYINLANACAK?

One Piece Film: Red‘in şu anda Japonya‘daki sinemalarda 6 Ağustos‘ta vizyona girmesi planlanıyor ancak bu makalede belirtmek isterim ki uluslararası yayın planları hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. (Y.N: Yani Türkiyede yayınlanacağını bile düşünmüyorum.)

İLGİLİ İÇERİKLER  The Magical Revolution of the Reincarnated Princess Noveli 2023'te Anime Oluyor!

Code Geass‘ın yönetmeni Gorou Taniguchi‘nin yönettiği, One Piece Film: Gold yazarı Tsutomu Kuroiwa‘nın yazdığı ve yaratıcı yapımcı olarak Eiichiro Oda‘nın yer aldığı yeni filmde gerçekte nelerin bekleneceği hakkında her çeşit soru var. Daha önce bu noktaya kadar bilinmeyen Shanks, tarihinin bir bölümüne büyük bir ışık tuttuğu düşünüldüğünde, ana seriye nasıl bağlanacağı konusunda bir merak var.

BUNA DA GÖZ ATIN!: Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu 2. Sezon Çıkış Tahminleri

SİZLER NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Bu film bence “EPİK!” olacak. Sizler neler düşünüyorsunuz? Film hakkında söyleyecekleriniz var mı? Makaleye eklenmesini istediğiniz bir bilgi var mı? Bunları yorumlarda belirtebilirsiniz veya DİSCORD adresimize katılabilirsiniz.

  • Dısqus Yorumlar