içinde , , , , ,

Saga Of Tanya The Evil 2. Sezon Yayımlanma Tarihi!

Saga Of Tanya The Evil 2. Sezon Yayımlanma Tarihi!

Saga Of Tanya The Evil 2. Sezon Hakkında Bilgiler

İlk sezonun ve bir filmin sona ermesinin ardından Saga Of Tanya The Evil animesi, Saga Of Tanya The Evil 2. sezonuyla geri dönecek. Peki, Saga Of Tanya The Evil 2. sezon ne zaman yayımlanacak? Saga of Tanya the Evil‘in ilk sezonunun 2017’de yayınlanmasından bu yana seri, sadık bir hayran kitlesi topladı.

Ancak, ikinci sezonun yayınlanmasıyla birlikte bu popülaritenin daha da artması bekleniyor. Isekai animesi başlangıçta karışık bir olay dizisiyle karşılansa da, dizinin başarısı ikinci sezon için taleplere yol açtı. Anime, izleyicileri Dünya Savaşı’nın sihirli bir şekilde geliştirilmiş bir versiyonunun yer aldığı başka bir dünyaya taşıyor.

Saga Of Tanya The Evil, Carlo Zen tarafından hafif bir roman serisine uyarlanmadan ve Shinobu Shinotsuki tarafından resimlendirilmeden önce aynı adla bir Japon romanıydı. 20 Şubat 2020 itibarıyla Enterbrain, hafif romanın on iki cildini yayınlamıştı.

Saga Of Tanya The Evil 2. Sezon Yayımlanma Tarihi!

Saga Of Tanya The Evil 2. Sezon Fragman

Saga Of Tanya The Evil 2. sezon’un yaklaşan anime uyarlaması henüz kesin bir çıkış tarihi almadı, ancak 2023’ün sonlarında veya 2024’ün başlarında yayınlanması bekleniyor. Animeciniz Ekibi olarak da biz de animenin çıkış tarihinin Jujutsu Kaisen 2. Sezon’dan sonra olacağını düşünüyoruz. (2024 ortaları bile olabilir.)

Bir televizyon anime dizisinin ikinci sezonu 19 Haziran 2021’de duyurulmuştu. Maalesef daha fazla bilgi verilmedi. Ancak ikinci sezonun duyurulması ile birlikte yeni sezon için ilk ön izleme videosu ve önemli görseller de ortaya çıktı.

İLGİLİ İÇERİKLER  Nanji Nanpun Chikyū ga Nankai Mawattara Mangası Sona Eriyor!

Saga Of Tanya The Evil 1. sezon ekibinin ikinci sezon için geri döneceği de ortaya çıktı. The Mystic Archives of Dantalian, BLUELOCK, Gurren Lagann ve diğer projelerdeki çalışmalarıyla tanınan Yutaka Uemura, Saga Of Tanya The Evil 2. sezon’u yönetecek. Bu arada yapımcılığını NUT Studio üstlenecek.

Yuji Hosogoe karakter tasarımı ve animasyondan sorumlu olurken, Kenta Ihara senaryoyu yazacak. Kenta Ihara daha önce; Tomodachi Game, Death Parade, Vinland Saga ve diğer projelerde çalıştı. Bu arada, Yuji Hosogoe daha önce; Bleach, Sword Art Online II ve diğer projelerde çalıştı. Ekip kadrosuyla birlikte hayranlar, ilk sezon gibi ikinci sezonun da televizyonda gösterime girdiğinde büyük bir hit olacağını tahmin ediyor. (Aynı şekilde tarafsız olarak ve hayranlığın dışında biz de böyle düşünüyoruz.)

Saga Of Tanya The Evil 2. Sezon’un prömiyerinden sonra izlenebileceği platformlar dizinin yaratıcıları tarafından henüz açıklanmadı. Bununla birlikte, serinin ilk sezonunun Crunchyroll ve Medialink tarafından lisanslandığı göz önüne alındığında, hayranlar aynı şeyin Saga Of Tanya The Evil 2. Sezon için de geçerli olabileceğini hesaba katmalı. Yani yine aynı şekilde Crunchyroll ve Medialink tarafından lisanslanabilir.

Saga Of Tanya The Evil 2. Sezon Yayımlanma Tarihi!

Saga Of Tanya The Evil 2. Sezon Oyuncu Kadrosu

Animenin 2. sezonu olacağı duyurulmasının yanı sıra Saga Of Tanya The Evil 2. sezon için kadronun yanı sıra ilk sezonun kadrosunun da geri döneceği açıklandı.

İLGİLİ İÇERİKLER  Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse Animesi Ne Zaman Yayımlanacak?

Şimdiye kadar My Hero Academia‘daki Tsuyu Asui rolüyle tanınan Aoi Yuki, Tanya Degurecaff rolünü yeniden canlandıracak. Visha‘yı Demon Slayer‘daki Shinobu Kocho ile tanınan Saori Hayami canlandıracak. Son olarak; Shinichiro Miki Rerugen‘i, Tessho Genda Rudersdorf‘u ve Houchu Ohtsuka Zettour‘u oynayacak.

Miki, en çok Bleach serisindeki Kisuke Urahara rolüyle tanınır. Bu arada, Genda ve Ohtsuka, sırasıyla Dragon Ball serisindeki Shu ve Naruto serisindeki Jiraiya rolleriyle tanınırlar.

Saga Of Tanya The Evil 2. Sezondan Neler Bekleniyor?

2019 filmi, hafif romanın 4. Cildine dayanmaktadır ve animenin ilk sezonu, hafif romanın ilk üç cildine dayanmaktadır. Böylece animenin 2. sezonunun 5. Cilt ile başlaması bekleniyor. Ayrıca Saga Of Tanya The Evil 2. sezonda Tanya ve Mary Sioux‘un karşı karşıya gelmesi bekleniyor.

Ancak Mary, Tanya‘nın eylemlerinin neden olduğu savaşta ailesini kaybetmişti. Şimdi çatışacakları için taraftarlar sezon boyunca çok fazla aksiyon ve entrika bekleyebilirler. Sadece bu değil, bir yanda ateist olan ve Tanrı’nın varlığına inanmayan Tanya da var. Yaradan’a veya Tanrı’ya kesin bir şekilde inanan Meryem ile yüzleşecek. Hayranlar böylece ikinci sezonun bir gerilim olacağından eminler. Siz de bu sezonun bol gerilimli geçeceğini bilin.

İLGİLİ İÇERİKLER  After-School Hanako-kun Spinoff Mangası Ekim Ayında Kısa TV Animesi Oluyor!

Ansiklopedi bölümümüz açıldı! Ziyaret etmek için Tıkla

Ne düşünüyorsun?

Yazar Rapture

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jujutsu Kaisen Sezon 2 Yayın Takvimi

Jujutsu Kaisen Sezon 2 Yayın Takvimi

Blue Lock 226. Bölüm Spoilerları: Snuffy'nin Taktiklerini Reddeden Barou'nun Egosu Yeniden Su Yüzüne Çıkıyor!

Blue Lock 226. Bölüm Spoilerları: Snuffy’nin Taktiklerini Reddeden Barou’nun Egosu Yeniden Su Yüzüne Çıkıyor!