Fortnite ile Naruto 2. İşbirliğini Yapıyor!

Sıradaki içerik:

Fortnite ile Naruto 2. İşbirliğini Yapıyor!

e
sv

Sentai Filmworks “Vermeil in Gold” Animesini Lisansladı!

335 okunma — 21 Haziran 2022 14:34
Sentai Filmworks "Vermeil in Gold" Animesini Lisansladı!

Vermeil in Gold – Harika Anime Geliyor!

Sentai Filmworks Çarşamba günü yaptığı duyuruda, Kōta Amana ve Yōko Umezu’nun Vermeil in Gold: A Desperate Magician Barges Into the Magical World With the Strongest Calamity (Kinsō no Vermeil: Gakeppuchi Majutsushi wa Saikyō no Yakusai to Mahsuki Sekasus o T) adlı televizyon animesinin lisansını aldığını duyurdu. ) manga. HIDIVE, animeyi yalnızca yaz eşzamanlı yayın sezonunun bir parçası olarak yayınlayacak. Sentai Filmworks daha sonra seriyi daha sonraki bir tarihte ev videosunda yayınlayacak.

Anime, 5 Temmuz’da AT-X, Tokyo MX ve BS11’de ve 6 Temmuz’da Sun TV’de prömiyer yapacak.

Manga, tüm sihrin ustası olmayı hedefleyen bir sihir akademisinde öğrenci olan Alto Goldfield’a odaklanıyor. Ancak, çağırma büyüsü üzerine bir dersten kalmanın eşiğindeyken ve bir yıl geride kalma tehlikesiyle karşı karşıyayken, eski bir çağırma büyü kitabı bulur. Talimatlarını izleyerek, sihirli bir daire çizer ve uzun zaman önce mühürlenmiş olan Vermeil adında güçlü bir iblisi çağırır ve onu tanıdık yapar. Bununla birlikte, şehvetli Vermeil, ara sıra Alto’dan onu derinden öperek iddia ettiği büyülü enerjiye ihtiyaç duyar.

İLGİLİ İÇERİKLER  Harem Camp! Animesi 2022 Ekim Ayında Geliyor!

 

Sentai Filmworks "Vermeil in Gold" Animesini Lisansladı!

Takashi Naoya (Osamake, Val x Love, Touken Ranbu: Hanamaru) Staple Entertainment’ta animeyi yönetiyor ve Tatsuya Takahashi (The [email protected] Cinderella Girls, Ms. Koizumi love ramen noodles, Domestic Girlfriend) dizinin senaryosunu yönetiyor. Matsuo Asami yönetmen yardımcısı. Kiyoshi Tateishi (Val x Love, Gekidol) karakterleri tasarlarken, alt karakter tasarımcısı Ayana Togashi. Tateishi aynı zamanda Toshimitsu Kobayashi, Yukiyo Komito ve Atsushi Aono ile birlikte baş animasyon yönetmenidir. Hiroyuki Ikeda CG direktörüdür. Hiroki Ozaki sanat yönetmeni, Ryoji Nagasaki ise renk anahtarı sanatçısı. Görüntü yönetmenliğini Mitsuhiro Kuno üstlenirken, kurgudan Tomomi Umetsu sorumlu.

Kaori Ishihara, animenin açılış tema şarkısı “Abracada-Boo”yu seslendirecek. Mili, animenin kapanış tema şarkısı “Mortal With You”yu seslendirecek.

Amana ve Umezu, mangayı Ağustos 2018’de Sqaure Enix’in Aylık Shonen Gangan dergisinde başlattı. Square Enix, Kasım 2021’de manganın beşinci derlenmiş kitap cildini yayınladı.

Kaynak: Sentai Filmworks

Ayrıca yeni açılan ansiklopedi bölümümüze bakabilirsiniz: Tıkla ve Ansiklopedi’ye git!

  • Dısqus Yorumlar