içinde , , ,

Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse Animesi Ne Zaman Yayımlanacak?

Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse Animesi Ne Zaman Yayımlanacak?

Nakaba Suzuki‘nin The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse (Mokushiroku no Yon-kishi) devam mangasının televizyon anime uyarlaması ekibi 2 hafta önce salı günü animenin 8 Ekim’de TBS ve bağlı kuruluşlarında çıkacağını duyurdu. Japonya Yıldönümü Derneği 4 Temmuz‘u (7/4) “The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse (Yedi Ölümcül Günah: Kıyamet Günü’nün Dört Şövalyesi)” olarak ilan etti. Orijinal yaratıcı Suzuki, orijinal dizinin ana karakteri Meliodas‘ın sopayı beşlik çakarak devam filminin kahramanı Percival‘a devrettiği bir hatıra illüstrasyonu çizdi.

Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse Animesi Ne Zaman Yayımlanacak?

Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse Konusu

Britanya‘nın en ünlü Kutsal Şövalyeleri olan Seven Deadly Sins’in dağıtılmasından yıllar sonra geçen dizi, kaderinde dünyayı yok edeceği kehanet edilen dört şövalyeden oluşan bir grubun parçası olduğunu keşfeden genç çocuk Percival‘a odaklanıyor. Sonuç olarak Camelot güçleri tarafından hedef alınan Percival, Seven Sins üyesi Ban‘ın oğlu Liones şövalyesi Lancelot ile birlikte Four Knights‘ın diğer üç üyesini bulmak için seyahat ediyor.

Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse Kadrosu

Maki Odaira (Pokémon Journeys: The Series) animeyi yönetiyor ve Shigeru Murakoshi (I’m Quitting Heroing, Zombie Land Saga) denetliyor ve dizinin senaryolarını yazıyor. Youichi Takada (Lupin the Third: Part 5, Fullmetal Alchemist: Brotherhood için ana animatör) karakter tasarımcısı ve Hiroyuki Sawano ve Kohta Yamamoto ana temayı oluşturuyor. Yamamoto aynı zamanda müziği de besteliyor.

İLGİLİ İÇERİKLER  Nanji Nanpun Chikyū ga Nankai Mawattara Mangası Sona Eriyor!

Telecom Animation Film, animasyonun yapımcılığını üstleniyor. UNLIMITED PRODUCE by TMS, serinin üretim ve planlamasını üstleniyor.

Shou Komura, ana karakter Percival‘ı seslendiriyor.

Kaynak: Mainichi Shimbun‘nun Mantan Websitesi

Ne düşünüyorsun?

Yazar Rapture

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Demon Slayer ABD'de En İyi 2. Yetişkin Manga Olarak Seçildi!

Demon Slayer ABD’de En İyi 2. Yetişkin Manga Olarak Seçildi!

Jujutsu Kaisen Sezon 2 Yayın Takvimi

Jujutsu Kaisen Sezon 2 Yayın Takvimi