Yuusha Yamemasu OVA Bölümleri Geliyor!

Sıradaki içerik:

Yuusha Yamemasu OVA Bölümleri Geliyor!

e
sv

Spy x Family Animesi Ekim’de Devam Edecek!

251 okunma — 26 Haziran 2022 00:50
Spy x Family Animesi Ekim'de Devam Edecek!

Spy x Family animesi, ilk kursunu (yılın çeyreği) cumartesi günü, ekim ayında prömiyer yapacak olan ikinci kurs için bir tanıtım videosu ile sonlandırdı. (Bölüm 12 cumartesi günü yayınlandı.) Hiroki Takahashi, Keith Kepler’in teaser’da duyduğu yeni karakteri oynuyor:

Spy x Family HaberleriSpy x Family Kısa Bilgiler ve Özet

Anime, 9 Nisan’da prömiyerini yaptı. Crunchyroll, animeyi yayınlandığı sırada yayınlıyor ve ayrıca bir İngilizce dublajı da yayınlıyor.

Kazuhiro Furuhashi (Mobile Suit Gundam UC, Rurouni Kenshin, Getbackers, 2019 Dororo) Wit Studio ve CloverWorks’te animeyi yönetiyor. Kazuaki Shimada (The Promised Neverland) karakterleri tasarlıyor ve [K]NoW_NAME (Peri gitti, Dorohedoro, Sakura Quest) müzik yapımcısı.

Viz Media mangayı İngilizce olarak yayınlıyor ve hikayeyi şöyle anlatıyor:

Usta casus Twilight, daha iyi bir dünya adına tehlikeli görevlerde gizli göreve geldiğinde yaptığı işte en iyisidir. Ama en büyük imkansız görevi aldığında -evlenip çocuk sahibi olduğunda- sonunda aklını kaçırmış olabilir! Başkalarına bağımlı olmayan Twilight, seçkin bir özel okula sızma görevi için hem bir eş hem de bir çocuk temin etmek için işini yarıda bırakmıştır. Bilmediği şey ise seçtiği eşin bir suikastçı, evlat edindiği çocuğun ise bir telepat olduğudur!

İLGİLİ İÇERİKLER  Edens Zero 2. Sezon 2023'te Yayınlanacak!

Shueisha, mangayı MANGA Plus hizmetinde ingilizce olarak yayınlamaktadır. Viz Media, Eylül 2019’da Shonen Jump aboneliğinin bir parçası olarak mangayı uygulamasına ekledi. Şirket ayrıca mangayı basılı olarak da yayınlıyor. Ayrıca manga, 2023 baharında bir sahne oyunu uyarlamasına ilham veriyor.

Kaynak: Comic Natalie

Ayrıca yeni açılan ansiklopedi bölümümüze bakabilirsiniz: Tıkla ve Ansiklopedi’ye git!

  • Dısqus Yorumlar