Toei Animation Hacklendi One Piece Ertelendi!

Sıradaki içerik:

Toei Animation Hacklendi One Piece Ertelendi!

e
sv

Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu 2. Sezon Çıkış Tahminleri

516 okunma — 05 Nisan 2022 07:15
Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu

Tensai Ouji no Akaji Kokka Saisei Jutsu’nun Konusu

Natra kralı hastalandı ve krallığı için tek umudu oğlu Prens Wein Salema Arbalest’e bıraktı. Yetenekli ve bilge olduğu bilinen, prens naibi olmak için mükemmel bir adaydır. Ancak, prensin bu konuda söyleyecek bir şeyi varsa, Natra Krallığını en yüksek teklifi verene satmayı tercih eder!

Tahtın yetkisini elinde bulundurduğu için, hiç kimse Wein’in ülkeyi açık artırmaya çıkarmasını ve kârını rahatça emekli olmak için kullanmasını engelleyemez. Tek yapması gereken, kazancını en üst düzeye çıkarmak için küçük krallığın değerini yükseltmek. Ancak Wein’in büyük planının başarılı olup olmayacağı henüz görülmedi, çünkü zekası çoğu zaman kendi beklentilerini bile aşıyor – Natra’nın kayıtsız vatandaşlarının yararına.

Tür: TV
Bölüm Sayısı: 12
Yayınlanma: 11 Ocak 2022 – 29 Mart 2022
Yapımcılar: Studio MausuNBCUniversal Entertainment Japan
Türler: Komedi , Fantastik
Süre: 24 dakika bölüm başına.
Puanı: 7.44(5.04.2022)

Toru Toba tarafından yazılan ve fal_maro tarafından çizilen bir Japon hafif roman serisi. SB Creative , hafif roman serisini Mayıs 2018’den bu yana GA Bunko etiketi altında yayımladı. Hafif roman, Kuzey Amerika’da Yen Press tarafından lisanslanmıştır . Emuda’nın sanatıyla bir manga uyarlaması, Ekim 2019’dan beri Square Enix’in çevrimiçi manga dergisi Manga UP aracılığıyla çevrimiçi olarak serileştirildi!. bir animeYokohama Animation Laboratory tarafından televizyon dizisi uyarlandı ve Ocak-Mart 2022 arasında yayımlandı.

İLGİLİ İÇERİKLER  Arifureta Shokugyō de Sekai Saikyō Animesinden Yeni OVA!

Arazi

Varno kıtasının en kuzeyinde, Natra Krallığı’nın küçük ülkesi yatıyor. Kral Owen hastalıktan düştüğünden beri, ülkeyi yönetme işi Owen’ın son derece yetkin oğlu Veliaht Prens’e, şimdi Prens Vekili Wein Salema Arbalest’e düşüyor. Güzel ve yetenekli yardımcısı Ninym Ralei’nin yanı sıra Wein, ulusu demir bir elle yöneten dâhi bir prens imajını destekliyor. Bununla birlikte, perde arkasında, Wein, kendi ülkesini satarak ve görevlerinden kaçarak vatana ihanet etme fırsatını sessizce umarak, üzerine itilen kaderden sürekli olarak yakınıyor.

Karakterler 

Ana Karakterler:

Wein Salema Arbalest ( Wein Sarema Arubaresuto )Seslendiren: Soma Saito(Japonca); Dallas Reid(İngilizce) Kahramanı Prens Wein, Natra Krallığı’nın kraliyet soyunun son derece yetenekli varisi. Bir dâhi olarak övülür ve ülkesinin vatandaşları tarafından sevilir. Bununla birlikte, prens görünüşünün altında, normalde yardımcısı Ninym’in kendisine çektirdiği acıyla sonuçlanan tüm görevlerini elinden geldiğince görmezden gelmeyi isteyen hain bir tavır yatar.

Ninym Ralei:

Flahm olarak bilinen ezilen bir azınlıktan gelen Prens Wein’in yakın arkadaşı ve kişisel yardımcısı. Ninym ayrıca Wein ile İmparatorluğun Kraliyet Akademisine katıldı. Onun hain tarafının farkında ama onu doğru olanı yapmaya zorluyor çünkü krallığı ve yakın olduğu herkesi kötü güçlerden kurtaracak zekâya, öngörüye, çalışkanlığa ve dövüş yeteneğine sahip olduğunu biliyor.

İLGİLİ İÇERİKLER  ONE PİECE Yine MÜKEMMELLİĞE İmza Atıyor! One Piece Film: RED

Natra Krallığı

Falanya Elk Arbalest:

Prens Wein’in küçük kız kardeşi Prenses Falanya, abisinin tamamlayabileceği hiçbir kusuru olmadığına inanmasına rağmen sonunda ağabeyine yardım edebileceği umuduyla siyaset okuyor. Sonunda Mealtars olayında bu dileğini gerçekleştirebildi. Çünkü ağabeyinin muhalif komplocuları alt etme planını yapması için gerekli olan atılımı Falanya sağladı.

Nanaki Ralei:

Prenses Falanya’nın ninja korumasıdır.

Tensai Ouji no Akaji 2. Sezon Çıkış Tahminleri

Son güncelleme itibariyle, NBCUniversal Entertainment Japan, Studio Mausu, Studio Yokohama Animation Lab veya animenin üretimiyle ilgili herhangi bir şirket, The Genius Prince’s Guide to Raising a Nation Out of Debt Sezon 2’nin çıkış tarihini resmi olarak onaylamadı. Bir Genius Prince devam filminin yayımlanacağı da açıklanmadı.

Tahmini çıkış tarihi: 2024 İlkbahar ayları(Kendi fikrimce)

Bazıları, Genius Prince animesinin ilk sezonunun isekai hikâyesi How a Realist Hero Rebuild the Kingdom animesiyle aynı zaman diliminde yayımlanmasının kötü kaderinden muzdarip olduğunu iddia edebilir . İki hikâye ilk bakışta krallığını refaha götüren akıllı bir hükümdarın aynı önermesini paylaşıyor gibi görünse de ikisini birden izlemeye başladığınızda benzerlikler oldukça sığ kalıyor.

Genius Prens, abartılı karakterizasyonu ve soylular arasında oynanan manipülasyon oyunuyla büyür. İkiyüzlülük, entrika ve siyasî entrikalar ciddi bir hava almaktan çok mizaha katkıda bulunuyor.

İLGİLİ İÇERİKLER  Chainsaw Man Manga 2. Part Duyuruldu!

Ninym’in Wein’in dürtüsel çocuksuluğuna(kapılar kapalıyken) mükemmel bir folyo olması ve onların iffetli aşklarının başka bir harem mecazı olmaması, karakter dinamiklerine yardımcı oluyor. Re:ZERO’dan Subaru’nun sadece Emilia’yı sevmesine benzer şekilde, Wein’in kalbi yalnızca Ninym’e ait… Ayrıca Wein’in anahtarına basıldığında ve waifusunu tek kullanımlık bir Flahm olarak aşağılamaya cüret eden herkes için anında katı bir hâle geldiğinde harika oluyor.

İzlenilebilecek eğlenceli ve güzel animelerden bir tanesidir, kaçırmayı unutmayın. Komedi türünü sevenler listesine alıp izlemeyi denesinler, harika bir komedi fantastik türü. Ana karakterin davranışları benim dikkatimi çeken unsurlardan bir tanesidir. (Hepimizin yapacağı şeyi yapıyor :D)

  • Dısqus Yorumlar