Tensei Shitara Slime Datta Ken Film Fragmanı Yayımlandı!

Sıradaki içerik:

Tensei Shitara Slime Datta Ken Film Fragmanı Yayımlandı!

e
sv

Tensei Shitara Slime Datta Ken Film Fragmanı Yayımlandı!

588 okunma — 03 Mart 2022 20:57
Tensei Shitara Slime Datta Ken Film Fragmanı Yayımlandı!

Tensei Shitara Slime Datta Ken Film Fragmanı Yayımlandı!

Isekai anime olan, milyonlarca insan tarafından izlenen ve beğenilen “That Time I Got Reincarnated As A Slime (Tensei Shitara Slime Datta Ken)” animesinin yeni filminin fragmanı ve yayımlanma tarihi yayımlandı! Anime yayımlandığında buradan izleyebilirsiniz!

Tensei Shitara Slime Datta ken animesinin resmi Twitter hesabı filmin: “Perşembe günü, Kasım 2022’de” vizyona gireceğini doğruladı. Çıkış tarihine ek olarak, serinin yöneticileri yaklaşmakta olan anime filmi için ilk önemli görseli ve fragmanı da yayınladılar! Filmin adı “Tensei Shitara Slime Datta Ken: Guren no Kizuna-hen” ve yaratıcısı Fuse’un orijinal bir hikayesi olacak. Orijinal fragman:

Filmde Benimaru ile bağlantısı olan Ogre Köyü‘nden Hiiro adında yeni bir orijinal karakter yer alacak. Hikaye, Rimuru bir İblis Lordu olduktan sonra olacak ve Raja adında yeni bir ülkede geçecek.

Uzun zamandır beklenen film, orijinal hikaye taslağından sorumlu olan Fuse’un tamamen yeni bir çalışması. Ayrıca, animasyon yapımında “Stüdyo 8bit” sorumlu ve Bandai Namco‘da filmin Japonya’daki distribütörüdür.

İLGİLİ İÇERİKLER  Ecchi Nedir? Ecchi Anime Nedir? En İyi Ecchi Animeler!

That Time I Got Reencarnated As a Slime (Tensei Shitara Slime Datta Ken) anime serisi, Fuse tarafından yazılan ve Mitz Vah tarafından çizilen aynı adlı hafif romanlara dayanmaktadır. Seri, Ekim 2018’de Studio 8bit tarafından bir anime televizyon dizisine uyarlandı. İkinci sezon iki bölüm halinde yayınlandı ve her iki bölümü de 2021’de yayınladı.

Tensei Shitara Slime Datta Ken Özet:

Otuz yedi (37) yaşındaki Satoru Mikami, Tokyo’daki monoton yaşam tarzından, hayatı boyunca bir kez bile bir kız arkadaşını çivilemeyi başaramamak dışında, tamamen memnun olan tipik bir şirket çalışanıdır. Meslektaşıyla rastgele bir karşılaşmanın ortasında, sokaklarda rastgele bir saldırganın kurbanı olur ve bıçaklanır. Ancak yaralarına yenik düşerken zihninde tuhaf bir ses yankılanır ve ölmekte olan adamın anlam veremediği bir takım emirler okur.

Satoru bilincini geri kazandığında, bilmediği bir diyarda bir balçık yığını olarak reenkarne olduğunu keşfeder. Bunu yaparken, yeni beceriler kazanır – özellikle, herhangi bir şeyi yutma ve görünüşünü ve yeteneklerini taklit etme gücü. Daha sonra, bir kasabayı küllere çevirmek için son 300 yıldır mühürlenmiş olan, mühürlü Felaket seviyesindeki canavar “Fırtına Ejderhası” Veldora’ya rastlar. İçinde bulunduğu duruma sempati duyan Satoru, onunla arkadaş olur ve mührü yok etmeye yardım edeceğine söz verir. Karşılığında, Veldora ona ilahi koruma sağlamak için ona Rimuru Tempest adını bahşeder.

İLGİLİ İÇERİKLER  My Stepmom's Daughter Is My Ex Fragmanı Yayımlandı!

Şimdi, geçmiş hayatının sıradanlıklarından kurtulmuş olan Rimuru, aklında farklı bir amaç ile yeni bir yolculuğa çıkar. Yeni fiziğine alıştıkça, aşırı duygusal tuhaflıkları tüm dünyada dalgalanıyor ve kaderini yavaş yavaş değiştiriyor.

Daha fazla anime & manga haberleri için makalemizi arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın! Sağlıklı günler dileriz… ^^

  • Dısqus Yorumlar