Uta Macross Smartphone De Culture Oyunu 28 Haziran’da Kapatılıyor!

Sıradaki içerik:

Uta Macross Smartphone De Culture Oyunu 28 Haziran’da Kapatılıyor!

e
sv

The Laws of the Universe: The Age of Elohim Animesine İngilizce Dublaj Sevinci!

109 okunma — 27 Nisan 2022 21:07
The Laws of the Universe: The Age of Elohim Animesine İngilizce Dublaj Sevinci!

The Laws of the Universe: The Age of Elohim Animesine İngilizce Dublaj Sevinci!The Laws of the Universe: The Age of Elohim Animesine İngilizce Dublaj Sevinci!

Tubi, dini örgüt Happy Science‘ın (Kōfuku no Kagaku) ​​The Laws of the Universe film serisinin “en yeni” filmi The Laws of the Universe: The Age of Elohim (Uchū no Hō: Elohim-hen) için salı günü bir İngilizce dublaj yayınlamaya başladı. Bu dublajda önceki filmlerden geri dönen karakterler yer alıyor.

Film, 8 Ekim’de vizyona girdi ve ilk üç gününde 200 milyon yen’den (Yaklaşık 26.026.202,80 Türk Lirası) fazla kazanmak için yaklaşık 170.000 bilet sattı.

The Laws of the Universe: The Age of Elohim Kadro

Isamu Imakake, bu yeni bölümün yönetmeni, karakter tasarımcısı ve baş animasyon yönetmeni olarak geri dönüyor ve ayrıca Yūichi Mizusawa da besteci olarak geri dönüyor. Sayaka Ōkawa senaryoyu kaleme alıyor ve Yumiko Awaya da yeniden görsel efekt yaratıcı yönetmeni olarak kabul ediliyor. Happy Science‘ın kurucusu Ryuho Okawa, orijinal çalışma ve filmin baş yapım süpervizörü (kurumu kârlı ve istikrarlı şekilde sürdüren yönetici) olarak kabul ediliyor.

İLGİLİ İÇERİKLER  Fate/strange Fake Serisi 31 Aralık'ta Anime Oluyor!

BUNA DA GÖZ ATIN!: Uta Macross Smartphone De Culture Oyunu 28 Haziran’da Kapatılıyor!

The Laws of the Universe: The Age of Elohim Bilgi

Uchū no Hō: Elohim-hen aslında planlanmış bir üçlemenin ikinci filmidir. The Laws of the Universe: Part 1, Ekim 2018’de Japonya‘da vizyona girdi ve Eleven Arts Anime Studio, o ayın başlarında Los Angeles’taki Awareness Film Festivali‘nde filmin İngilizce dublajlı dünya prömiyerine ev sahipliği yaptı.

Üçlemenin hikayesini oluşturan ana film olan The Laws of the Universe Part , Eylül 2016’da Los Angeles’ta gösterime girdi. Eleven Arts daha sonra filmi ABD ve Kanada’da seçilen sinemalarda o yılın Ekim ayında gösterdi ve film vizyona girdi. Aynı ayda Japonya Film, Kuzey Amerika’da İngilizce dublajlı olarak gösterildi.

Ayrıca Happy Science, Ekim 2012’de ABD’de aynı anda vizyona giren The Mystical Laws da dahil olmak üzere geçmişte bir dizi anime filmine sponsor oldu. Film, Japonca ev videosu için bir İngilizce dublaj aldı ve ABD’de isteğe bağlı bir video yayınladı.

İLGİLİ İÇERİKLER  Edens Zero 2. Sezon 2023'te Yayınlanacak!

Siz bu animeyi hiç izlediniz mi? Görüşlerinizi bize yorumlardan veya discord adresimizden belirtmeyi unutmayın! ^^

anime izle
  • Dısqus Yorumlar