The Misfit of Demon King Academy 2. Sezon 2023’te Geliyor!

Sıradaki içerik:

The Misfit of Demon King Academy 2. Sezon 2023’te Geliyor!

e
sv

The Magical Revolution of the Reincarnated Princess Noveli 2023’te Anime Oluyor!

128 okunma — 13 Ağustos 2022 17:37
The Magical Revolution of the Reincarnated Princess Noveli 2023'te Anime Oluyor!

Kadokawa; cuma günü yaptığı açıklamada, Piero Karasu‘nun The Magical Revolution of the Reencarnated Princess‘in (Tensei Ōjo to Tensai Reijō no Mahō Kakumei) 2023’te bir televizyon animesine ilham vereceğini duyurdu.

 

The Magical Revolution of the Reincarnated Princess Noveli 2023'te Anime Oluyor!

The Magical Revolution of the Reincarnated Princess Kapak Resmi

 

Animenin Yıldız Oyuncuları:

The Magical Revolution of the Reincarnated Princess Noveli 2023'te Anime Oluyor!

Manaka Iwami, Euphyllia Macenta olarak

The Magical Revolution of the Reincarnated Princess Noveli 2023'te Anime Oluyor!

Anisphia von Palletia, Sayaka Senbongi olarak

The Magical Revolution of the Reincarnated Princess Kadro

Shingo Tamaki (Aho Girl, Ahiru no Sora) diomedéa‘da animeyi yönetiyor. My Youth Romantic Comedy Is Wrong, As I Expected hafif roman serilerinin (light novel) yazarı Wataru Watari, dizinin senaryolarından sorumlu. Naomi Ide (Riddle Story of Devil, Kan Colle, Native Girlfriend) karakterleri tasarlıyor.

Yen Press, hem hafif romanları hem de manga uyarlamasını lisansladı ve hikâyeyi şöyle anlatıyor:

Düzenli büyü konusunda sözde beceriksizliğine rağmen, Prenses Anisphia, geçmiş hayatından hatıralara dayanan benzersiz bir büyü teorisi olan “büyü bilimi” geliştirerek aristokrasinin beklentilerine meydan okuyor. Bir gün, parlak soylu kadın Euphyllia'nın krallığın bir sonraki hükümdarı unvanını haksız yere elinden aldığına tanık olur. İşte o zaman Anisphia, Euphyllia'nın iyi ismini geri kazanmasına yardım etmek için bir plan yapar - bu da bir şekilde onların birlikte yaşamasını ve sihir araştırmasını gerektirir! Ancak bu iki leydi, şans eseri karşılaşmalarının sadece kendi geleceklerini değil, krallığın ve tüm dünyanın geleceğini de değiştireceğini bilmiyorlar!

İLGİLİ İÇERİKLER  Spy x Family Animesi Ekim'de Devam Edecek!

Piero Karasu, Shōsetsuka ni Narō‘daki hikâyeyi serileştirmeye başladı! Seri, Şubat 2019‘da yayınlandı ve Haziran 2020‘de sona erdi. Daha sonra Ağustos 2020‘den Ağustos 2021‘e kadar hikaye için sonsöz bölümleri yazmaya başladı. Ayrıca, Eylül 2020‘de tüm hikâye için bir giriş bölümü yazdı. Kadokawa, kitabın ilk baskı cildini yayınladı. Ocak 2020‘de de Yuri Kisaragi‘nin çizimleriyle dolu hikâyesi yayınlandı. Kadokawa, 20 Ağustos’ta beşinci roman cildini yayınlayacak.

Harutsugu Nadaka; Temmuz 2020‘de Kadokawa‘nın Dengeki Maoh dergisinde romanların bir manga uyarlamasını başlattı. Kadokawa, manganın üçüncü derlenmiş kitap cildini 10 Şubat‘ta yayınladı.

Yen Press, ilk romanı 12 Nisan‘da yayınladı ve ikinci roman cildini 16 Ağustos‘ta yayınlayacak. (Ayrıca Yen Press, manganın ilk cildini 24 Mayıs‘ta yayınladı.)

Kaynaklar: The Magical Revolution of the Reincarnated Princess animesinin websitesi ve basın bülteni

Ayrıca yeni açılan ansiklopedi bölümümüze bakabilirsiniz: Tıkla ve Ansiklopedi’ye git!

  • Dısqus Yorumlar