More Than a Married Couple, But Not Lovers Fragman & Yayınlanma Tarihi!

Sıradaki içerik:

More Than a Married Couple, But Not Lovers Fragman & Yayınlanma Tarihi!

e
sv

The Misfit of Demon King Academy 2. Sezon 2023’te Geliyor!

146 okunma — 13 Ağustos 2022 13:09
The Misfit of Demon King Academy 2. Sezon 2023'te Geliyor!

The Misfit of Demon King Academy 2. Sezon

The Misfit of Demon King Academy 2. Sezon gerçekten çok beklenen serilerdendi ve sonunda onayını aldı. Beklemelerinizin sonucu meyvelerini verdi! The Misfit of Demon King Academy animesinin 2. sezonu çok yakında artık bizlerle!

Shu‘nun The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants (Maō Gakuin no Futekigōsha ~Shijō Saikyō no Maō no Shiso, Tensei Shite Shison-tachi no Gakkō e Kayō) animesinin resmi Twitter hesabı çarşamba günü hafif roman serisi olan The Misfit of Demon King Academy animesinin ikinci sezonunun 2023’te başlayacağını duyurdu.

Animenin ilk sezonu, Temmuz 2020‘de yayınlanmaya başladı. Crunchyroll, animeyi Japonya ile eş zamanda yayınlanamaya başladı.

Aslında, ilk sezonun başlangıçta Nisan 2020‘de yayınlanması planlanmıştı, ancak anime; programını etkileyen COVID-19 salgını nedeniyle Temmuz‘a ertelendi.

The Misfit of Demon King Özet

Uzak geçmişte, insanlar ve iblisler arasındaki bir savaş, yaygın bir kaos ve kan dökülmesine neden oldu. Görünüşte bitmeyen bu çatışmaya bir son vermek için, İblis Kral Anos Voldigoad, barışçıl bir gelecekte yeniden doğmayı umarak hayatını isteyerek feda etti.

İLGİLİ İÇERİKLER  Yeni Bir Romantik Manga TV Animesi Oluyor: Yuri Is My Job!

Krallarının dönüşüne hazırlık olarak, iblis ırkı, Anos yeniden uyandığında kimliğini belirlemekle görevli seçkin bir kurum olan Demon King Academy’yi kurdu. İki bin yıl sonra reenkarne olur, ancak sürpriz bir şekilde, yokluğunda dünyadaki sihir seviyesinin büyük ölçüde azaldığını öğrenir. Üstelik, haklı unvanını geri almak için akademiye kaydolduğunda, şeytan türünün onu farklı şekilde hatırladığını öğrenir. Kişiliği, eylemleri ve hatta mirası tahrif edilmiştir – bir sahtekar adı altında maskelenmiştir. Bu ortak bilgi “eksikliği”, onu akademinin aykırı – tarihte daha önce hiç görülmemiş bir uyumsuzluk – yapar.

Bu dezavantajlara rağmen, Anos etkilenmez. Şanlı geçmişini değiştirenleri ortaya çıkarmak için yola çıkarken, soyundan gelenlerin hükümdarlarının nihayet geri döndüğünü anlamalarını sağlamayı kendine görev edinir.

The Misfit of Demon King Academy 2. Sezon Kadro

Shin Oonuma (Fate/kaleid liner Prisma Illya, A Sister’s All You Need) animenin baş yönetmeniydi ve Masafumi Tamura (Two Car, Wise Man’s Torun), Mirai Minato (Masamune-kun’s Revenge, Miss caretaker of Sunohara-sou) ile yönetmendi. SILVER LINK animasyonu hazırladı. Kazuyuki Yamayoshi (Chaos;Child), Yoshinori Shizuma‘nın orijinal karakter tasarımlarını animasyona uyarladı. Jin Tanaka (Laid-Back Camp) dizi senaryolarından sorumluydu. Ryousuke Naya ses yönetmeniydi ve Keiji Inai müziği besteledi.

İLGİLİ İÇERİKLER  Pokémon Animesinin 25. Sezonu Duyuruldu: Pokémon Ultimate Journeys!

Shu, roman (novel) serisini Nisan 2017‘de Shōsetsu ni Narō web sitesinde başlattı.

Kaynak: The Misfit of Demon King Academy animesinin resmi Twitter hesabı

Ayrıca yeni açılan ansiklopedi bölümümüze bakabilirsiniz: Tıkla ve Ansiklopedi’ye git!

  • Dısqus Yorumlar