Sentai Filmworks “Vermeil in Gold” Animesini Lisansladı!

Sıradaki içerik:

Sentai Filmworks “Vermeil in Gold” Animesini Lisansladı!

e
sv

The Prince of Tennis II Switch Oyunu 29 Eylül’de Başlıyor!

179 okunma — 21 Haziran 2022 20:17
The Prince of Tennis II Switch Oyunu 29 Eylül'de Başlıyor!

Bushiroad Salı günü Shin Tennis no Ōji-sama Let’s Go! Nintendo Switch için yeni bir Prince of Tennis oyunu olan RisingBeat’ten ~Daily Life~ (The Prince of Tennis II: Let’s Go! Daily Life from RisingBeat), 29 Eylül’de çıkacak. Şirket açılış filmini yayınladı:

The Prince of Tennis II Switch Oyunu 29 Eylül'de Başlıyor!“Belgesel macera oyunu”, 62 karakterden oluşan tüm diyalogların seslerini içeren yepyeni bir orijinal hikaye anlatacak.

The Prince of Tennis II Switch Bilgi

Önceki The Prince of Tennis II: RisingBeat (Shin Tennis no Ōji-sama Rising Beat) akıllı telefon ritim aksiyon oyunu Kasım 2017’de Japonya’da piyasaya sürüldü. Oyun, Ryoma Echizen’in başlığın ana tema şarkısı “RisingBeat” dahil olmak üzere düzinelerce karakter şarkısı içeriyor. (Junko Minagawa). Ayrıca Prince of Tennis II’den hikaye senaryoları ve My Area iç tasarım modu içeren bir U-17 Eğitim Kampı modu da var. Oyunun İngilizce versiyonu Haziran 2021’de iOS ve Android cihazlar için piyasaya sürüldü ve 23 Mayıs’ta hizmete son verildi.

Takeshi Konomi, 1999’dan 2008’e kadar Shueisha’nın Weekly Shonen Jump dergisinde yayınlanan The Prince of Tennis mangasının orijinal serisini seri hale getirdi. Manga, ortaokul tenisçi Ryōma Echizen’in ulusal turnuvaya ulaşmak için rakipleriyle savaşırkenki hikayesini anlatıyor. Bu orijinal manga, 2001-2005 televizyon animesine, iki anime uzun metrajlı filme ve bir teatral kısa, çeşitli video anime projelerine, bir canlı aksiyon filmine, Çin’de bir canlı aksiyon televizyon dizisine ve popüler bir sahne müzik dizisine ilham verdi.

İLGİLİ İÇERİKLER  Naruto to Boruto: Shinobi Striker Oyunu 5. Sezon'u Video ile Duyurdu!

Shin Tennis no Ōji-sama U-17 World Cup (The Prince of Tennis II: U-17 World Cup) anime serisi Temmuz ayında prömiyer yapacak ve yaklaşık on yıl içinde serideki ilk televizyon dizisi olacak.

Ryoma! The Prince of Tennis (Ryōma! Shinsei Gekijōban Tennis no Ōji-sama) 3DCG anime filmi Eylül 2021’de Japonya’da gösterime girdi. Eleven Arts, filmi Kuzey Amerika’da yayınladı.

Kaynak: Press release ve Gematsu

Ayrıca yeni açılan ansiklopedi bölümümüze bakabilirsiniz: Tıkla ve Ansiklopedi’ye git!

 

  • Dısqus Yorumlar