Bubble Animesinin Fragmanı ve Yayımlanma Tarihi Paylaşıldı!

Sıradaki içerik:

Bubble Animesinin Fragmanı ve Yayımlanma Tarihi Paylaşıldı!

e
sv

The Rising of the Shield Hero Sezon 2 Geliyor!

338 okunma — 08 Mart 2022 01:10
The Rising of the Shield Hero Sezon 2 Geliyor!

The Rising of the Shield Hero Sezon 2 Geliyor!

İlk sezonu tam bir efsane olan, “The Rising of the Shield Hero (Tate no Yuusha)” serisinin 2. sezonu çok yakında bizlerle buluşuyor. Serinin yapımcısı 2022 garantisini verdi. Tahmini olarak “haziran” ayında geleceği söyleniyor.

BUNA DA GÖZ ATIN!: Bubble Animesinden Yeni Fragman!

The Rising of Shield Hero (Tate no Yuusha) 1. Sezon Özet:

“Dört Kardinal Kahraman, günümüz Japonya’sından Melromarc krallığının kurtarıcısı olmak için çağrılan sıradan bir grup adamdır. Melromarc, toprakları defalarca tahrip eden ve yüzyıllardır vatandaşlarına felaket getiren Felaket Dalgaları tarafından rahatsız edilen bir ülkedir. Dört kahramana sırasıyla bu Dalgaları yenmek için bir kılıç, mızrak, yay ve kalkan verilir. Bir otaku olan Naofumi Iwatani, “Kalkan Kahramanı” olma kaderiyle lanetlenir. Sadece zayıf bir kalkanla donanmış olan Naofumi, zayıf saldırı yetenekleri ve cansız kişiliği nedeniyle diğer kahramanlar ve krallık halkı tarafından küçümsenir ve alay edilir.

Kahramanlara eğitim almaları için kaynaklar ve yoldaşlar sağlandığında, Naofumi, yanında eğitim almak isteyen tek kişi olan Malty Melromarc ile yola çıkar. Ancak kısa süre sonra onun tarafından ihanete uğrar ve haksız yere ondan faydalanmakla suçlanır. Naofumi daha sonra, yapmadığı bir şey için Melromarc halkı tarafından ağır bir şekilde ayrımcılığa uğrar ve ondan nefret eder. Kalbinde şiddetli bir acı ve güvensizlik fırtınasıyla Naofumi, kendisini ve itibarını güçlendirme yolculuğuna başlar. Bununla birlikte, daha sonra, kendi başına olmanın zorluğu başlar, bu yüzden Naofumi, seyahatlerinde kendisine eşlik etmesi için Raphtalia adında ölümün eşiğinde bir yarı insan köle satın alır.

İLGİLİ İÇERİKLER  The Maid I Hired Recently Is Mysterious Mangası Anime Oluyor!

Dalgalar krallığa yaklaşırken, Naofumi ve Raphtalia krallığın hayatta kalması için savaşmalı ve Melromarc halkını talihsiz geleceklerinden korumalıdır.”

Tate no Yuusha 2. Sezon’da Neler Olacak?

Fragmanda gördüğümüz gibi Naofumi, Ralphtalia ve Filo gizemli bir adada canavarlarla savaşırken görülüyor. Naofumi ve diğer Kardinal Kahramanlara, kaplumbağaya benzer bir şekle sahip olan Cal Mira adlı bir adayı araştırma görevi verilecek.

BUNA DA GÖZ ATIN!: My Stepmom’s Daughter Is My Ex Fragmanı Yayımlandı!Bubble Animesinden Yeni Fragman!

Adaya seyahat ederken Naofumi, dönüşme yeteneğine sahip olan Rishia adında genç bir kızla tanışır.

The Rising of Shield Hero (Tate no Yuusha) 2. Sezon Bilgiler:

Türler:

Aksiyon, Macera, Fantastik, Dram

Alternatif Başlıklar:

Tate no Yuusha no Nariagari Season 2

Yönetim Ekibi & Çalışanlar:

Orijinal Eser: Yusagi Aneko

Yönetmen: Takao Abo

Senaryo Yazarı: Keigo Koyonagi

Müzik: Kevin Penkin

Karakter Tasarımı: Masahiro Suwa

Animasyon Prodüksiyonu: Kinema Citrus x DR Film

  • Dısqus Yorumlar