Jujutsu Kaisen 0 Filmi İnternete Düştü ve Linki Paylaşıldı!

Sıradaki içerik:

Jujutsu Kaisen 0 Filmi İnternete Düştü ve Linki Paylaşıldı!

e
sv

Toei Animation Hacklendi One Piece Ertelendi!

356 okunma — 31 Mart 2022 23:42
Toei Animation Hacklendi One Piece Ertelendi!

Toei Animation Hacklendi One Piece de Dâhil Birçok Anime Ertelendi!

Toei Animation hack, sistemin kapanmasına neden oldu. Bu yüzden One Piece, Dragon Ball Z ve daha fazla animenin yeni bölümlerinin gelmemesine neden oldu.

Hackler ne yazık ki daha düzenli bir olay hâline gelmeye başladı. Yalnızca 2021’de, büyük bir gaz boru hattından Twitch’e kadar her şey bilgisayar korsanlarının kurbanı oldu.

6 Mart 2022’de Toei Animation Studio saldırıya uğradı. Daha da kötüsü, hack dört animenin yayın programlarını etkileyecek: One Piece, Dragon Quest: The Adventures of Dai, Digimon Ghost Game ve Delicious Party Precure.

BUNA DA GÖZ ATIN!: Jujutsu Kaisen 0 Filmi İnternete Düştü ve Linki Paylaşıldı!

Toei Animation’ın resmi açıklamasından :

“Ağımıza bu yıl 6 Mart’ta üçüncü bir tarafın yasadışı olarak erişildiğini doğruladık ve dahili sistemimizin bir kısmını askıya aldık.”

Ben şahsen One Piece konusunda çok endişeliyim. Çünkü Yamato ve Ace’in birlikte gözüktüğü bölümde çok heyecanlanmıştım. Web sitelerinden yapılan resmi açıklamaya göre One Piece’in programı 20 Mart’ta başlayacak olan bölümden itibaren etkilenecek. Yeni programla ilgili daha fazla detay web sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

İLGİLİ İÇERİKLER  Farming Life in Another World Animesi Ocak 2023'te Prömiyer Yapacak!

One Piece için atılan tweet:

Digimon Ghost Game için atılan tweet:

Animelerin en erken 10 Nisan’da devam edebileceği belirtildi. Umarım hızlı bir şekilde düzelir ve yeni bölümler gelmeye devam eder, seviliyorsun Toei Animation.

BUNA DA GÖZ ATIN!: “Komi-san wa Comyushou desu.” Animesinin 2. Sezonu Açıklandı!

Toei Animasyon Hakkında

1948’de Japan Animated Films olarak kurulan ve sonunda Toi Doga Co., Ltd ve ardından 1998’de Toi Animation olarak yeniden adlandırılan stüdyo, dünya çapındaki en popüler anime dizilerinden bazılarından sorumludur. Bu listeye Sailor Moon Crystal , Digimon ve Saint Seiya dahildir. En sevdiğimiz mangalardan bazılarını hayata geçirmenin yanı sıra, Toei ayrıca batı şovları için animasyon sağlamakla da görevlendirildi. Bazı örnekler, Inspector Gadget , The Snorks ve Miraculous Ladybug’dır.

  • Dısqus Yorumlar