Ice Queendom Animesi Temmuzda Geliyor!

Sıradaki içerik:

Ice Queendom Animesi Temmuzda Geliyor!

e
sv

Yuusha Yamemasu 2. Sezon Yayınlanma Tarihi!

302 okunma — 24 Haziran 2022 19:25
Yuusha Yamemasu 2. Sezon Yayınlanma Tarihi

Yuusha Yamemasu 2. Sezon Değerlendirmeleri – Son Bölümde Ne Oldu?

Yuusha, Yamemasu (I'm Quitting Heroing)Bildiğiniz üzere, 13. bölümde Leo, kendini öldürtmeye çalışsa da içinden yaşamak istiyordu. Bunu anlayan Echidna ve Generaller, Leo’yu öldürmek istemediler. Echidna da Leo’yu ordusuna katmasını istedi ama Leo içine yerleştirilmiş “İnsanlığı koru” emri yüzünden bunu uygulayamayacağını düşünüyordu. O an Shutina Leo’ya, kendini bu güne kadar geliştirdiğini ve kişilik elde ettiğini, bu sayede emri kolayca yok edebileceğini söyledi ve Leo emri yok ederek Echidna’nın İblis Ordusu’na katıldı. Sonlara doğru da “O zaman macera başlasın” gibi bir cümle kurdu. Bu cümleden anlayacağımı üzere, Yuusha Yamemasu hikâyesine devam edecek.

Şu an henüz bir gelişme olmadı. Animenin yapımcıları, sezon 2’nin kadrosunu ve sezon 2’yi henüz doğrulamadı ama kısa sürede doğrulaması bekleniliyor. Eğer doğrulanırsa makalenin bu kısmı değiştirilip yayınlanma tarihi yazılacak.

2022’de animenin stüdyosu ayrıca “Shoot! Goal to the Future” adlı animeyi de yayınladı.

I’m Quitting Heroing’in ilk sezonunda, anime projesi ana yönetmen Hiasahi Ishii (Kuma Kuma Kuma Bear, Rainy Coca) ve baş yönetmen Yuu Nobuta (The Faraway Paladin Season 2, World’s End Harem) tarafından yönetildi. Senaryoları yazar Shigeru Murakoshi (Zombieland Saga) yazdı. Sanatçı Yuki Nakano (Kuma Kuma Kuma Bear, Haikyuu!!) karakter tasarımcısıydı. Besteci Kouhei Munemoto müziği yazdı.

İLGİLİ İÇERİKLER  Classroom of the Elite 2. Sezon 4 Temmuz'da Yayında!

Ayrıca ilk sezon için, I’m Quitting Heroing OP “Broken Identity” Minori Suzuki (Dianette’in sesi) tarafından, ED “Growing” ise Nao Touyama tarafından seslendirildi.

Sentai Filmworks’ün anime için özel yayın haklarını alması nedeniyle, ilk sezon yalnızca İngilizce altyazılı olarak yalnızca HIDIVE’da yayınlanıyordu (Crunchyroll, Funimation, Netflix, Hulu, VRV veya Amazon Prime Video değil). I’m Quitting Heroing English dub çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Yuusha Yamemasu 2. Sezon Yayınlanma Tarihi

Yuusha, Yamemasu 2. Sezon Yayınlanma Tarihi Tahminleri: Yenileme Belirsiz mi?

Son güncelleme itibariyle, XXX veya animenin üretimiyle ilgili herhangi bir şirket, I’m Quitting Heroing 2. Sezonun çıkış tarihini resmi olarak doğrulamadı. I’m Quitting Heroing devam filminin yapımı da duyurulmadı. Tekrardan söylemek gerekirse: Haber resmi olarak onaylandıktan sonra bu makale ilgili bilgilerle güncellenecektir. Bu arada, Yuusha, Yamemasu Sezon 2 çıkış tarihinin ne zaman veya gelecekte gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini tahmin etmek mümkün.

Yuusha, Yamemasu anime incelemeleri genelde iyi ama harika değil. Belki de bazı olumsuz eleştiriler, isekai ve fantezi anime bolluğundan kaynaklanmaktadır. Ancak hikâye, yalnızca efsanevi kahramanın insanlık tarafından dışlandıktan sonra İblis Lordu’nun tarafına katılmasından ibaret değil… Leo’nun arka planında sağlanan büyük olay örgüsüyle de tamamen açıklanamaz.

İLGİLİ İÇERİKLER  Harem Camp! Animesi 2022 Ekim Ayında Geliyor!

Yuusha, Yamemasu 2. Sezon (Spoiler/Özet)

Emekli kahraman Leo, Kahraman olmayı bırakıp Demon King’in ordusunun bir üyesi oldu ve şimdi de Demon Queen Echidna’nın memleketine seyahat etmeye çalışıyor. Halkının harap olmuş dünyasını yeniden inşa etmesine yardım etmeye yemin etti, ancak ondan önce çözülmesi gereken bir sürü sorun var!

Leo’nun bir zindana girmesi, bir ejderhayı yenmesi, insanlarla diplomatik ilişkileri yeniden kurması gerekecek, bir yemek krizi sırasında mutfakta yemek yapmayı boşverin bile! 😀

En yeni I’m Quitting Heroing Season 2 karakterlerinden biri Labirent yapımcısı Canaan olacak. O, kara elf olan 105 yaşında bir succubus. Küfür gibi karanlık yakınlık sihrine uyum sağlar, ancak kuruntulara eğilimlidir.

Leo ayrıca 2060 yılında geliştirilen ve binlerce yıllık savaştan sağ çıkmayı başaran 12 Demonhart İnsan Biyolojik Silahından bir diğeri olan DH-06 Virgo the Immortal ile yeniden bir araya gelecek  ve evet, bu uzak geçmişte neler olduğu hakkında daha fazla şey öğreneceğimiz anlamına geliyor. Yani sezon 2’nin gelmesi muhtemel. 🙂

Yuusha Yamemasu 2. sezon karakterleri

Ne yazık ki, anime hayranları bundan sonra ne olacağını görmek için I’m Quitting Heroing Sezon 2 çıkış tarihi’ne kadar beklemek zorunda kalacaklar… İyi haber şu ki, Yuusha, Yamemasu Sezon 2’yi yapmak için bol miktarda kaynak materyal var. Yani eğer anime stüdyosu 2. sezon’u çıkarmak isterlerse yapabilirler. Ayrıca 2. sezon’un anime hâlini beklemek istemeyenler, manganın 2. cildinden okumaya başlayabilir. Bu sayede Yuusha Yamemasu 2. sezon’u seyretmemiş, ama okumuş olabilirsiniz. Anime’nin yayını kesinleştiğinde görüşmek üzere. Bu makaleyi kaydetmeyi veya bir yere not etmeyi unutmayın! Sezon 2 geldiği gibi makale güncellenecektir! Saygılar ve sevgilerle…

İLGİLİ İÇERİKLER  Spy x Family Animesi Ekim'de Devam Edecek!

Kaynak: MyAnimeList, twitter, facebook ve web siteleri.

Ayrıca yeni açılan ansiklopedi bölümümüze bakabilirsiniz: Tıkla ve Ansiklopedi’ye git!

  • Dısqus Yorumlar