Pokémon Animesinin 25. Sezonu Duyuruldu: Pokémon Ultimate Journeys!

Sıradaki içerik:

Pokémon Animesinin 25. Sezonu Duyuruldu: Pokémon Ultimate Journeys!

e
sv

Yuusha Yamemasu 6. Bölüm Değerlendirme!

223 okunma — 14 Mayıs 2022 00:12
Yuusha Yamemasu 6. Bölüm Değerlendirme!

 

Bu haftaki bölüm, kahramanımızın gerçekte göründüğü gibi olmadığı ya da bildiğimiz dünya olmadığı konusundaki büyük açıklamaya dayanıyor. Aslında bu dünya Dünya’dır ama gelecekte uzun yıllar var. Kahraman, efsanevi yaratıkların kendi dünyamıza istilasına karşı savaşmak için modern günlerde iblis destekli savaşçılar yaratma deneyinin parçasıydı. Şimdi bin yıldan fazla bir süredir hayatta, insanlığı savunmak için savaşıyor ve sonunda efsaneye dönüşüyor.

BUNA DA GÖZ ATIN!: Scarlet Nexus İnceleme!

Yuusha Yamemasu 6. Bölüm’de Neler Oluyor?

Ham hikaye mekaniği açısından, bence mükemmel sağlam bir kanca. Fantastik edebiyatın sınırları içinde ve bence bu ilginç bir bükülme. Bu kadar uzun süre aynı tekrarlayan görevi yapan benzer karakterlerin çoğu, soğuk, mesafeli, düşünceli tipler oluyor. Kahramanımız bunun yerine biraz daha konuşkan ve kaygısız ve aslında sonunda kılıcını bırakıp insanlığı korumayı bıraktığı için rahatladı. Ayrıca, bir yaratıcı olarak oldukça verimli bir zemin olduğunu düşündüğüm kıyamet sonrası bir ortamda olmamızı seviyorum (kesinlikle standart hayatta kalma odaklı “normal” kıyamet sonrası ortamlardan daha fazla).

İLGİLİ İÇERİKLER  Kubo Won't Let Me Be Invisible Mangası TV Animesi Oluyor!

Tek gerçek endişem, ifşanın zamanlaması. Bunu açıklamadan önce izleyicinin gerçekten yatırım yapmasını sağlamak için biraz daha bekleyebilirdik ve belki de bu kancayı yavaş yavaş yakabilirdik gibi hissediyorum. Halihazırda, şok edici bir an olması gereken şey çoğunlukla sadece “oh, temiz” ve başka bir şey değil. Ayrıca Mernes ile yapılan bir konuşmada bir tür kayıtsız ortamda teslim edilir.

BUNA DA GÖZ ATIN!: Pokémon Animesinin 25. Sezonu Duyuruldu: Pokémon Ultimate Journeys!

Sanırım bundan sonra serinin nereye gideceğini göreceğiz. Kesinlikle beğendim ama zamanlamanın biraz erken olduğunu düşünmeden edemiyorum…

Kaynak: ANN & MyAnimeList

  • Dısqus Yorumlar