Yuusha Yamemasu 2. Sezon Yayınlanma Tarihi!

Sıradaki içerik:

Yuusha Yamemasu 2. Sezon Yayınlanma Tarihi!

e
sv

Yuusha Yamemasu OVA Bölümleri Geliyor!

265 okunma — 25 Haziran 2022 15:51
Yuusha Yamemasu OVA Bölümleri Geliyor!

Yuusha, Yamemasu (I'm Quitting Heroing)Yuusha Yamemasu OVA Bölümleri Resmi Olarak Doğrulandı!

HIDIVE cuma günü web sitesinde, Quantum ve Hana Amano’nun  Kenshū Ryokō wa Mokuteki o Ushinau na (Remember, the Work Trip is First and Foremost a Learning Opportunity) ve I’m Quitting Heroing: Next Gig Is at the Demon Queen’s Castle (Yūsha, Yamemasu: Tsugi no Shokuba wa Maōjō) orijinal video animesini (OVA) yayınlayacağını duyurdu. HIDIVE ilk bölümü 24 Haziran saat 21:00’de yayınlayacak ve ikinci bölümü de 24 Ağustos saat 21.00’de yayınlayacak.

OVA’lar, anime serisinin Japonca sürümüne dahil edilmiştir. İki Blu-ray Disk (veya DVD) kutusu 24 Haziran ve 24 Ağustos’ta sevk edilecek. Kutularda 12 televizyon bölümü ve yeni iki parçalı OVA bulunacak. Anime 5 Nisan’da gösterime girdi. Sentai Filmworks animenin lisansını aldı ve HIDIVE’da yayınlıyor.

Yuusha, Yamemasu 13. Bölüm resmi yayın yarihi: 28 Haziran 2022, salı günü olarak duyurulmuştur. Eğer yayın tarihi değişirse, makalemize geri dönerek bir göz atabilirsiniz. Yayın tarihi değiştiği gibi makale güncellenecektir.

Ayrıca OVA (13. bölümün) özetinin kısa önizlemesi de sızdırıldı. Onu da izlemek için aşağıdaki videoya bakabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER  The Rising of the Shield Hero Sezon 2 Geliyor!

Yuusha Yamemasu Özet

Hikâye, bir zamanlar dünyayı bir iblis ordusunun istilasından kurtaran bir kahraman olan Leo’ya odaklanıyor. Ancak daha sonra insanlar tarafından korkutuldu ve dışlandı ve sonunda işsiz kaldı. Becerilerinin başka yerlerde daha iyi takdir edileceğini hissederek, bir zamanlar savaştığı iblis lordunun ordusuna katılır. Şimdi yeni bir çalışma ortamında, Leo yeteneklerini kullanmaya ve çöküşün eşiğindeki iblis ordusunu canlandırmaya çalışıyor.

Yuu Nobuta (High School Fleet, Maesetsu! Opening Act, The Faraway Paladin) baş yönetmen olarak kabul edilirken, Hisashi Ishii (Rainy Cocoa tarafı G, Kuma Kuma Kuma Bear) EMT Squared’de diziyi yönetiyor. Shigeru Murakoshi (Zombie Land Saga, to the terkedilmiş Sacred Beasts, The Gymnastics Samurai) dizinin senaryolarından sorumlu. Yuki Nakano (Yıkıcı Tanrı Yanımda Oturuyor, Kuma Kuma Kuma Ayı) karakterleri tasarlıyor.

Minori Suzuki açılış tema şarkısı “Broken Identity”yi seslendiriyor. Nao Tōyama, kapanış tema şarkısı “Growing”i seslendiriyor. Quantum hikayeyi 2017’de Kakuyomu hikaye web sitesinde yayınladı. Kadokawa hikayeyi Amano’nun çizimleriyle basılı olarak yayınlıyor. Nori Kazato, mayıs ayında Kadokawa’nın Young Ace Up web manga sitesinde romanların bir manga uyarlamasını başlattı.

  • Dısqus Yorumlar